Przejdź do głównej zawartości

Original & Mineral

Original & Mineral

Piękno z szacunkiem dla środowiska, bezpieczne składniki, naturalne ekstrakty, olejki eteryczne i minerały. Wszystko to uosabia marka Original & Mineral. Narodziła się w Australii z myślą o czystych kosmetykach do włosów bez zawartości zbędnych składników chemicznych. Produkty tej marki sprawiają, że stylizacja i pielęgnacja stają się przyjemnym doświadczeniem, bez ryzyka podrażnień lub uszkodzeń w wyniku użycia agresywnych substancji .

Produkty Original & Mineral to niespotykane dotąd połączenie luksusu i naturalnych kosmetyków do włosów. Na pomysł, jak wypełnić lukę między tymi dwoma światami, wpadła w 2000 roku Jose Bryce Smith. Wraz z cierpiącym na kontaktowe zapalenie skóry kolegą, któremu szkodziły zarówno zwykłe, jak i luksusowe produkty ze względu na ich skład chemiczny, założyła w Sydney organiczny salon fryzjerski, pierwszy tego typu w Australii. Stopniowo zaczęli opracowywać własne kosmetyki, a w 2010 roku powstała linia O&M Method, koncentrująca się na stylizacji i pielęgnacji włosów bez stosowania siarczanów, triklosanu i innych szkodliwych substancji.

Dzięki delikatnej, a przy tym niezwykle skutecznej formule, kosmetyki do pielęgnacji włosów marki Original and Mineral uwielbiają dziś klienci na całym świecie, szczególnie ceniąc sobie wysokie stężenie ekstraktów z australijskich roślin, takich jak goździk, banksja, sandałowiec, tasmańskie algi czy śliwka Davidsona. Wypróbuj balsam do włosów O&M Project Sukuroi, który doskonale wygładza suche i zniszczone włosy. Trudne w stylizacji pasma okiełznasz przy pomocy kremu do stylizacji Original & Mineral Style Guru. Wśród bestsellerów tej marki znajdziesz również suchy szampon Original & Mineral's Dry Queen.

cały tekst ukryć tekst