Oral B Stages Power Frozen EB10K

głowica wymienna extra soft

Oral B Stages Power Frozen EB10K głowica wymienna extra soft
50,00

Zaoszczędź 20%
2 szt.
39,90

Kod: ORB1633 | Ponad 20 szt. w magazynie

Można używać z wszystkimi typami Oral B z wyjątkiem modelu Pulsonic.

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 22.05.2019
Nasze sklepy
już jutro środa 22.05.2019
Oral B Stages Power Frozen EB10K
2 szt. | 39,90

Opis kosmetyku Oral B Stages Power Frozen EB10K

Zapasowa głowica do szczoteczki do zębów Oral B Stages Power Frozen EB10K pomoże Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki przy higienie jamy ustnej. Regularna wymiana głowicy zapewni wciąż taki sam efekt czyszczenia zębów jak z nową szczoteczką.

Właściwości:

  • wyczyści zęby także w trudno dostępnych miejscach
  • wygodna i łatwa manipulacja
  • łatwo się wymienia

Sposób użycia:
Nasadź zapasową głowicę na szczoteczkę danego typu i dociśnij, aż zaskoczy.

O marce Oral B

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.