Oral BPulsonic Clean SR 32-4 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

1×
Oral B Pulsonic Clean SR 32-4 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Oral B Pulsonic Clean SR 32-4 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
105,00

Zaoszczędź 12%
4 szt.
91,60

W magazynie | 22,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03543

Oral-B Pulsonic końcówki wymienne do szczoteczki są kompatybilne jedynie z Oral-B Pulsonic szczoteczkami elektrycznymi.

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Zapasowa głowica do szczoteczki do zębów Oral B Pulsonic Clean SR 32-4 pomoże Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki przy higienie jamy ustnej. Regularna wymiana głowicy zapewni wciąż taki sam efekt czyszczenia zębów jak z nową szczoteczką.

Właściwości:

  • usuwa osad nazębny
  • czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka
  • Zapewnia bardzo delikatne czyszczenie zębów

Sposób użycia:
Nasadź zapasową głowicę na szczoteczkę danego typu i dociśnij, aż zaskoczy. Po umyciu zębów opłucz dokładnie szczoteczkę pod bieżącą wodą. Wymieniaj głowicę regularnie, najlepiej co 3 miesiące.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.