Oral BPro-Expert Premium woskowana nić dentystyczna o smaku mięty

Oral B Pro-Expert Premium woskowana nić dentystyczna o smaku mięty
Oral B Pro-Expert Premium woskowana nić dentystyczna o smaku mięty
Zaoszczędź
33,60

Zaoszczędź 57%
Cool Mint 40 m
14,30

W magazynie | 14,30 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03468
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Nić dentystyczna Oral B Pro-Expert Premium jest ważnym uzupełnieniem higieny przestrzeni międzyzębowych. Pomaga w walce z bakteriami tam, gdzie nie dociera szczoteczka do zębów.

Właściwości:

  • ma woskowaną powierzchnię
  • łatwo ślizga się między zębami
  • usuwa resztki jedzenia
  • gwarantuje delikatną pielęgnację dziąseł
  • odświeża oddech

Sposób użycia:
Używaj po zwykłym wyczyszczeniu zębów, aby doczyścić przestrzenie międzyzębowe albo po jedzeniu, aby usunąć resztki jedzenia spomiędzy zębów.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.