Oral BiO 8 elektryczna szczoteczka do zębów

Oral B iO 8 elektryczna szczoteczka do zębów
Oral B iO 8 elektryczna szczoteczka do zębów
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
1158,00

Zaoszczędź 11%
White Alabaster
1027,90

W magazynie | 1027,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03566

Szczoteczki elektryczne Oral-B iO są kompatybilne wyłącznie z główkami szczoteczek Oral-B iO Ultimate Clean oraz Gentle Care.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Szczoteczka oscylacyjna Oral B iO jest idealna do walki z osadem nazębnym i niepożądanymi przebarwieniami na powierzchni zębów.

Właściwości:

  • czyści ząb po zębie
  • usuwa osad nazębny
  • poleruje szkliwo zębów
  • ma czujnik nacisku
  • naturalnie wybiela zęby

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

Szczegółowe instrukcje

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.