Oral BEssential Floss woskowana nić dentystyczna o smaku mięty

7×
Oral B Essential Floss woskowana nić dentystyczna o smaku mięty
Oral B Essential Floss woskowana nić dentystyczna o smaku mięty
Promocje
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
14,00

Zaoszczędź 14%
50 m
12,00

W magazynie | 12,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB1376
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Kochasz zdrowy, piękny i biały uśmiech!? Zadbaj o higienę jamy ustnej i dotrzyj do trudno dostępnych miejsc w przestrzeni międzyzębowej! Dzięki nici dentystycznej Oral-B Essential Floss Twój uśmiech będzie jeszcze doskonalszy!

Właściwości:

  • usuwa osad nazębny pod linią dziąseł
  • łatwo ślizga się w przestrzeni między zębami
  • ma miętowy smak
  • delikatna woskowa powłoka
  • tekstura odporna na rozrywanie
  • pomaga w walce z bakteriami

Sposób użycia:
Odetnij około 30-40 cm fragment nitki i nawiń na palce tak, by pomiędzy nimi pozostał około 10 cm odcinek. Do każdej przestrzeni wprowadź nić dwukrotnie. Nić Oral-B Essential Floss wprowadź lekko pod dziąsło, a następnie wyciągnij przeciągając ją z powrotem po ściance zęba. Czysta nitka oznacza, że przestrzeń została dobrze oczyszczona.

Używaj po każdym wyczyszczeniu zębów, aby doczyścić przestrzenie między zębowe. Nić dentystyczną Oral B Essential Floss możesz używać także spontanicznie po jedzeniu, aby usunąć resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych. 

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.