Oral B3D White EB 18 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 2 szt.

6×
Oral B 3D White EB 18 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 2 szt.
Oral B 3D White EB 18 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 2 szt.

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ORB1405

Można używać z wszystkimi typami Oral B z wyjątkiem modelu Pulsonic.

Przeciwdziałaj próchnicy i zapaleniu dziąseł. Końcówki wymienne do szczoteczki do zębów Oral B 3D White EB 18 są przeznaczone do codziennego czyszczenia zębów z kamienia nazębnego oraz przede wszystkim usuwania przebarwień na zębach.

Właściwości:

  • czyści kamień nazębny i usuwa przebarwienia
  • pomaga zapobiegać zapaleniu dziąseł i próchnicy
  • utrzymuje naturalną biel zębów
  • dba o zdrowe dziąsła i zęby

Specyfikacja techniczna:

  • wkładki polerujące perfekcyjnie wybielają zęby
  • kompatybilna ze wszystkimi szczoteczkami elektrycznymi Oral B (z wyjątkiem modelu Sonic)

Sposób użycia:
Zamontuj końcówkę wymienną do korpusu szczoteczki i dokładnie myj zęby jeden po drugim. Po użyciu dokładnie wyczyść końcówkę pod bieżącą wodą.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.