Olejek do opalania

Bestsellery

Odkryj najlepsze olejki do opalania

Zabłyśnij piękną opalenizną! Olejek do opalania doskonale chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, łatwo się rozprowadza i pomoże Ci uzyskać jeszcze piękniejszą opaleniznę!

Jak wybrać najlepszy olejek do opalania?

Chcesz uzyskać piękną opaleniznę, ale bez ponoszenia żadnego ryzyka? Dowiedz się, który olejek do opalania jest dla Ciebie najlepszy. Wystarczy poznać swój fototyp, aby dobrać odpowiedni poziom ochrony SPF. Ogólnie rzecz biorąc, im jaśniejsza skóra, tym wyższy SPF.

SPF 50+

  • Fototyp I: Masz bardzo jasną skórę, rude włosy i piegi, praktycznie po każdej dłuższej ekspozycji na słońce skóra jest poparzona.
  • Fototyp II: Masz bladą skórę, jasne włosy, piegi, opalasz się na czerwono i dość często zdarzają Ci się poparzenia skóry.

SPF 20+

  • Fototyp III: Masz jasnobrązową lub złotawą skórę, włosy od brązowych do ciemnych, dość łatwo się opalasz.
  • Fototyp IV: Masz śniadą lub oliwkową skórę oraz ciemne włosy, Twoja skóra łatwo i szybko się opala, niezwykle rzadko ulegając poparzeniom.

SPF 10+

  • Fototyp V: Masz bardzo ciemną skórę, włosy od ciemnych do czarnych, szybko się opalasz, a Twoja skóra jest bardzo odporna na ewentualne poparzenia słoneczne.
  • Fototyp VI: Masz bardzo ciemną skórę i czarne włosy. Skóra nigdy nie ulega poparzeniom.

Różne rodzaje olejków do opalania

Jeśli chcesz szybciej się opalać, wypróbuj specjalny olej do opalania z beta-karotenem! Jeśli zależy Ci na maksymalnej ochronie przed promieniowaniem słonecznym, postaw na suchy olejek do opalania z SPF 50. Aby aplikacja produktu przeciwsłonecznego była jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza, wybierz olejek do opalania w sprayu.

Suchy olejek do opalania

Nie lubisz poczucia natłuszczonej skóry po natarciu się olejkiem? Suchy olejek do opalania szybciej się wchłania, a dzięki aksamitnie miękkiej formule nie pozostawia na skórze tłustego filmu – dlatego stanowi doskonały wybór również do pielęgnacji włosów!

Olejek przyspieszający opalanie 

Tęsknisz za skórą opaloną niczym po powrocie z nadmorskich wakacji? Wypróbuj brązujący olejek do opalania z beta-karotenem lub olejek przyspieszający opalanie. Produkty wspomagają naturalny proces opalania i pogłębiają intensywność opalenizny. Złoty odcień skóry pozostanie z Tobą przez długie miesiące!