Olaplex

Domowa pielęgnacja Olaplex

Kosmetykami do włosów OLAPLEX możesz rozkoszować się w zaciszu własnego domu. Pielęgnacja domowa OLAPLEX obejmuje pielęgnację przedłużającą trwałość farby  OLAPLEX No.3, szamponu OLAPLEX No.4 i odżywki OLAPLEX No.5. Wszystkie te produkty zawierają substancję czynną OLAPLEX, która sama jest w stanie zrekonstruować dwu-siarczkowe wiązania włosów. Rezultatem są solidne, zdrowe i lśniące włosy, które nie łamią się ani nie strzępią.

cały tekst ukryć tekst

Profesjonalna pielęgnacja Olaplex

Pielęgnacja włosów OLAPLEX zapewnia eliminację uszkodzeń włosów podczas interwencji chemicznej. Mnożnik wiązania OLAPLEX No.1 Bond Multiplier i OLAPLEX No.2 są poddawane każdej obróbce chemicznej. Mogą być również stosowane jako intensywny zabieg OLAPLEX Rebuild Treatment zapewniający 100% regeneracji włosów.
 
Profesjonalna linia OLAPLEX przeznaczona jest wyłącznie dla fryzjerów (profesjonalistów). Stosowanie tych preparatów wymaga znajomości technik fryzjerskich, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

cały tekst ukryć tekst

Szampon, odżywka czy olejek Olaplex

Olaplex to całkowicie innowacyjna pielęgnacja włosów, która pomoże Ci  uniknąć uszkodzeń włosów podczas koloryzacji. Za efekt odpowiada unikatowy skład chemiczny, który replikuje i odbudowuje uszkodzone wiązania dwusiarczkowe. Farbowanie włosów nigdy nie było bezpieczniejsze! 

Założycielami marki Olaplex są Dr Eric Pressly i Dr Craig Hawker, czołowi światowi specjaliści w dziedzinie materiałów i chemii. Wspólnie wynaleźli składnik chemiczny, który bez użycia silikonów i olejów mineralnych regeneruje zerwane wiązania we włosach w czasie trwania, jak i po zakończeniu zabiegów chemicznych. 

Z całą pewnością można powiedzieć, że Olaplex  na trwałe zaistniał w branży fryzjerskiej. Wiele salonów fryzjerskich, które zwracają szczególną uwagę na jakość używanych produktów i poziom świadczonych usług, niezmiennie korzystają z tej marki.