Przejdź do głównej zawartości

Oclean

Oclean

Kto nie chciałby mieć zdrowszego i jaśniejszego uśmiechu? Dzięki innowacyjnemu i oryginalnemu podejściu, Oclean zapewnia jeszcze lepszą pielęgnację jamy ustnej dla każdego. To, co wyróżnia Oclean, to fakt, że nie skupia się jedynie na zwiększaniu skuteczności produktów, ale poszukuje inteligentnych rozwiązań, które pomogą Ci utrwalić lepsze nawyki higieniczne. Oclean wykorzystuje unikalne technologie cyfrowe, aby niemożliwe stało się rzeczywistością. Witamy w nowej erze pielęgnacji jamy ustnej!

 

Firma Oclean została założona w 2016 roku i od początku skupiała się na higienie jamy ustnej. Od momentu powstania marka zdobyła wiele nagród w kategorii design, w tym Red Dot i iF Design Awards w 2018 roku, a także Good Design Award w 2019 roku. W 2020 roku ponownie zapunktowała w iF Design Awards i powtórzyła swój sukces w 2021 roku, kiedy to zdobyła kolejną nagrodę Red Dot Award.

Warto wypróbować elektryczną szczoteczkę do zębów Oclean z serii X (X Pro Elite & X Pro) z inteligentnym wyświetlaczem dotykowym, który przekazuje natychmiastową informację zwrotną. Szczoteczka soniczna Oclean Air 2 zaskoczy Cię z kolei ultra cichą pracą i wytrzymałością baterii nawet do 30 dni. Optymalne zdrowie jamy ustnej zapewni Ci płyn do płukania ust Oclean W10.

cały tekst ukryć tekst