Nuxe Rêve de Mielbalsam do ciała na bazie olejków dla skóry suchej i wrażliwej

Nuxe Rêve de Miel balsam do ciała na bazie olejków dla skóry suchej i wrażliwej
Nuxe Rêve de Miel balsam do ciała na bazie olejków dla skóry suchej i wrażliwej
Nowość
85,00

Zaoszczędź 25%
200 ml
64,00

Kod: NUX03323 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 20.01.2020
Nasze sklepy
wtorek 21.01.2020
  • Skład
  • O marce
  • Recenzje

Właściwości

Konsystencja
balsam
Jak stosować
na dzień
Efekt
odżywienie, Nawilżenie, łagodzenie
Rodzaj skóry
sucha, wrażliwa
Ochrona przed słońcem
bez SPF

O marce Nuxe

Kosmetyki Nuxe łączą w sobie siłę natury, skuteczność nauki i pieszczotę zmysłów, aby ich używanie dostarczało jak najwięcej radości. To połączenie znajduje odbicie w samej nazwie marki, która powstała z zestawienia słów „Nature“ i „Luxury“, a także we wszystkich produktach Nuxe. Kosmetyki Nuxe nie zawierają parabenów ani olejów mineralnych.

Marka Nuxe rozwijała się stopniowo już od początku lat 50. Prawdziwe życie tchnęła w nią jednak dopiero w 1989 roku Aliza Jabès, zwolenniczka aromaterapii, a później twórczyni koncepcji Nuxe Spa. Już pierwszy olejek, która sama opracowała, suchy olejek Nuxe Huile Prodigieuse®, odnotował natychmiast olbrzymi sukces i dziś jest ikoną wśród produktów marki.

Firma Nuxe prowadzi też aktywną działalność badawczą, a wszystkie jej wyroby są opracowywane z zastosowaniem oryginalnych metod, opartych na zdobyczach nowoczesnej botaniki. Do olejku Nuxe dołączyła dzisiaj także kompleksowa seria preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz perfumy Nuxe zainspirowane charakterystycznym zapachem słynnego suchego olejku.

Recenzje Nuxe Rêve de Miel