Nuxe Prodigieuxolejek pod prysznic dla kobiet

6×
Nuxe Prodigieux olejek pod prysznic dla kobiet
Nuxe Prodigieux olejek pod prysznic dla kobiet
Zaoszczędź
38,25

Zaoszczędź 10%
200 ml
34,32

Kod: NUX1651 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 4.06.2020
Nasze sklepy
czwartek 4.06.2020

Opis perfum Nuxe Prodigieux
Skład

Olejek pod prysznic Nuxe Prodigieux doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Pozostawia skórę ciała cudownie miękką, odżywioną i przyjemnie pachnącą. Olejek pod prysznic zmieni każdą kąpiel pod prysznicem w luksusowe doznanie zapachowe.

Skład

Konsystencja
olejek

Napisaliśmy o Nuxe Prodigieux
Artykuły

O marce Nuxe

Kosmetyki Nuxe łączą w sobie siłę natury, skuteczność nauki i pieszczotę zmysłów, aby ich używanie dostarczało jak najwięcej radości. To połączenie znajduje odbicie w samej nazwie marki, która powstała z zestawienia słów „Nature“ i „Luxury“, a także we wszystkich produktach Nuxe. Kosmetyki Nuxe nie zawierają parabenów ani olejów mineralnych.

Marka Nuxe rozwijała się stopniowo już od początku lat 50. Prawdziwe życie tchnęła w nią jednak dopiero w 1989 roku Aliza Jabès, zwolenniczka aromaterapii, a później twórczyni koncepcji Nuxe Spa. Już pierwszy olejek, która sama opracowała, suchy olejek Nuxe Huile Prodigieuse®, odnotował natychmiast olbrzymi sukces i dziś jest ikoną wśród produktów marki.

Firma Nuxe prowadzi też aktywną działalność badawczą, a wszystkie jej wyroby są opracowywane z zastosowaniem oryginalnych metod, opartych na zdobyczach nowoczesnej botaniki. Do olejku Nuxe dołączyła dzisiaj także kompleksowa seria preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz perfumy Nuxe zainspirowane charakterystycznym zapachem słynnego suchego olejku.

Recenzje Nuxe Prodigieux