Nuxe Huile Prodigieuse kalendarz adwentowy

Nuxe Huile Prodigieuse kalendarz adwentowy
Nuxe Huile Prodigieuse kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy

Kod: NUX03467 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Nuxe Huile Prodigieuse
Właściwości

Właściwości:

  • doskonały pomysł na prezent
  • sprawi radość każdej kobiecie
  • zawiera mini-wersje produktów

Właściwości

Konsystencja
krem
Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Efekt
Nawilżenie, łagodzenie, anti-age, rozświetlenie, odżywienie
Typ zestawu
kalendarz adwentowy
Ochrona przed słońcem
bez SPF
Jak stosować
na dzień i na noc

O marce Nuxe

Kosmetyki Nuxe łączą w sobie siłę natury, skuteczność nauki i pieszczotę zmysłów, aby ich używanie dostarczało jak najwięcej radości. To połączenie znajduje odbicie w samej nazwie marki, która powstała z zestawienia słów „Nature“ i „Luxury“, a także we wszystkich produktach Nuxe. Kosmetyki Nuxe nie zawierają parabenów ani olejów mineralnych.

Marka Nuxe rozwijała się stopniowo już od początku lat 50. Prawdziwe życie tchnęła w nią jednak dopiero w 1989 roku Aliza Jabès, zwolenniczka aromaterapii, a później twórczyni koncepcji Nuxe Spa. Już pierwszy olejek, która sama opracowała, suchy olejek Nuxe Huile Prodigieuse®, odnotował natychmiast olbrzymi sukces i dziś jest ikoną wśród produktów marki.

Firma Nuxe prowadzi też aktywną działalność badawczą, a wszystkie jej wyroby są opracowywane z zastosowaniem oryginalnych metod, opartych na zdobyczach nowoczesnej botaniki. Do olejku Nuxe dołączyła dzisiaj także kompleksowa seria preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz perfumy Nuxe zainspirowane charakterystycznym zapachem słynnego suchego olejku.

Recenzje Nuxe Huile Prodigieuse