NiveaCreme Care zestaw kosmetyków IV. dla kobiet

1×
Nivea Creme Care zestaw kosmetyków IV. dla kobiet
Nivea Creme Care zestaw kosmetyków IV. dla kobiet
zestaw kosmetyków IV. dla kobiet

Kod: NIV2207 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Body Milk odżywcze mleczko do ciała 400 ml + Creme Care żel pod prysznic 250 ml + Protect&Care antyperspirant w kulce 50 ml + Labello Original balsam do ust 4,8 g + kosmetyczka

Właściwości

Rodzaj skóry
sucha
Typ skóry
sucha
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Napisaliśmy o Nivea Creme Care
Artykuły

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.

Recenzje Nivea Creme Care1