Nioxin System 3

zestaw kosmetyków III. (do włosów farbowanych)

Nioxin System 3 zestaw kosmetyków III. (do włosów farbowanych)
Nioxin System 3 zestaw kosmetyków III. (do włosów farbowanych)
Darmowa dostawa
zestaw kosmetyków III. (do włosów farbowanych)
69,90

Kod: NIO02212 | Ponad 20 szt. w magazynie

szampon oczyszczający 150 ml + odżywka rewitalizująca na skórę głowy 150 ml + pielęgnacja włosów i skóry głowy 50 ml

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 23.08.2019
Nasze sklepy
piątek 23.08.2019
Nioxin System 3
zestaw kosmetyków III. (do włosów farbowanych) | 69,90

Właściwości

Efekt
Gęstość i witalność, Łagodzenie podrażnień skóry głowy, Odżywianie i regeneracja, Stymulacja wzrostu włosów
Rodzaj włosów
do włosów słabych i wypadających, włosy cienkie, włosy farbowane, wrażliwa skóra głowy

O marce Nioxin

Amerykańska marka Nioxin została założona w 1987 r. przez Evę Graham, która zaraz po pierwszym porodzie zaczęła interesować się problematyką wypadania włosów i jego leczenia. Dzięki współpracy ze specjalistami w dermatologii i innych dziedzinach udało jej się osiągnąć główny cel – stworzyć nową generację produktów przeciw wypadaniu włosów. W krótkim czasie Nioxin Research Laboratories stały się jedną z najlepszych firm działających w tym segmencie rynku. Nie jest tajemnicą, że walka z łysieniem jest niezwykle trudna. Jeśli jednak szybko zostaną rozpoznane objawy i podjęte odpowiednie działania, można uniknąć konieczności poddania się terapii chirurgicznej.

Należy podkreślić, że marka Nioxin odniosła sukces w badaniach klinicznych i ankietach konsumenckich (ponad 70% respondentów zauważyło widoczną poprawę już w ciągu pierwszego miesiąca).

Produkty Nioxin są podzielone na kilka linii: Thinning Hair System Kits (obejmuje sześć systemów do różnych rodzajów włosów), Scalp Renew (kuracja anti-aging dostępna tylko w wybranych salonach urody + serum przeciw łamliwości włosów do użytku domowego) i Intensive Treatment (do specyficznych problemów).

Na koniec należy dodać, ze kosmetyki Nioxin kilkukrotnie triumfowały w prestiżowym konkursie Stylist Choice Award, a ich skuteczność potwierdziło wiele znanych osób i profesjonalnych fryzjerów. Aplikacja jest prosta, a kosmetyki mają pH 5.0-7.5. Niektóre produkty zawierają filtr SPF (Sun Protection Factor) 15.

Marka Nioxin to najlepszy wybór dla osób, które obawiają się łysienia, poszukują kosmetyków o najwyższej jakości i marzą o pięknych, gęstych włosach.