Przejdź do głównej zawartości

Neostrata

Neostrata

Spełnij marzenie o zdrowej, promiennej i młodzieńczo wyglądającej cerze. Kosmetyki NeoStrata to zaawansowana naukowo i przetestowana klinicznie pielęgnacja cery, polecana przez specjalistów na całym świecie. Odkryj ich potencjał w zakresie skutecznego zapobiegania specyficznym problemom skóry oraz ich rozwiązywania.

Twórcy marki Dr. Van Scott i Dr. Yu to cieszący się międzynarodowym uznaniem liderzy dermatologii. Pod ich kierunkiem narodził się peeling NeoStrata, w ogóle pierwszy produkt tego typu, wykorzystujący działania kwasu glikolowego. W 1974 roku odkryli siłę kwasów alfa-hydroksylowych, dzięki którym powstał krem AHA NeoStrata, stanowiący prawdziwy przełom w pielęgnacji anti-age.

Dziś już produkty NeoStrata nie walczą tylko ze starzeniem cery, ale widocznie ją wygładzają, odbudowują i oczyszczają, wyraźnie poprawiając jej stan pod wieloma innymi względami. Pomagają przy przebarwieniach, ekstremalnym przesuszeniu skóry, uszkodzeniach pod wpływem promieniowania słonecznego, trądziku różowatym i innych postaciach trądziku. Przeżyj spektakularną zmianę wyglądu i poprawę stanu swojej cery z NeoStrata.

cały tekst ukryć tekst