Przejdź do głównej zawartości

Natura Bissé

Natura Bissé

Hiszpańska marka luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych wspierających młody wygląd skóry i jej promienny blask – to właśnie Natura Bissé. W Natura Bissé wierzą, że każda skóra jest wyjątkowa i dlatego wymaga indywidualnie dostosowanej pielęgnacji. Produkty Natura Bissé są często wykorzystywane w salonach kosmetycznych lub centrach odnowy biologicznej, dlatego zostały już wielokrotnie uznane za najlepsze kosmetyki spa na świecie w prestiżowym konkursie World Spa Awards™.

Marka Natura Bissé została założona w 1979 roku przez Ricardo Fisasa i Glorię Vergés. Historia marki związana jest z Barceloną, gdzie Ricardo Fisas zauważył, że skóra dłoni pracowników jednej z fabryk, którzy mają kontakt z aminokwasami, jest niezwykle gładka. Dlatego to właśnie aminokwasy szybko wzbogaciły formuły produktów Natura Bissé.

Z czasem marka stała się popularna wśród celebrytów i zyskała uznanie w oczach opinii publicznej dzięki wprowadzeniu na rynek ekskluzywnej linii do pielęgnacji skóry z diamentami. Jeśli zatem chcesz wiedzieć, co lub kto stoi za młodzieńczym i promiennym wyglądem Beyoncé, odpowiedzią jest Natura Bissé Diamond Life Infusion.

Z pewnością warto wypróbować ujędrniający krem do suchej cery Natura Bissé Essential Shock Intense, który zapewnia skórze wyraźnie odmłodzony wygląd oraz intensywną dawkę odżywienia i nawilżenia. Ampułki wygładzające skórę Natura Bissé Diamond Age-Defying Diamond Instant Glow zadbają o ekspresowy mini lifting twarzy i pięknie rozświetlą cerę.

Intensywny krem regenerujący Natura Bissé Diamond Extreme zapewnia suchej skórze intensywne nawilżenie i redukcję widoczności drobnych linii i zmarszczek, podczas gdy krem do twarzy Natura Bissé Diamond Cocoon przedłuży młodzieńczy wygląd Twojej skóry.

cały tekst ukryć tekst