Przejdź do głównej zawartości
Nail HQAlmond
sztuczne paznokcie
(0)
Nail HQ Almond sztuczne paznokcie
Nail HQ Almond sztuczne paznokcie
Nail HQ Almond sztuczne paznokcie
Nail HQ Almond sztuczne paznokcie
Nail HQ Almond sztuczne paznokcie
Nail HQ Almond sztuczne paznokcie

Opis Nail HQ Almond

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Stylowe dłonie na wyciągnięcie ręki z Nail HQ Almond

Nail HQ Almond sztuczne paznokcie to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących idealnie zadbane dłonie. Ich subtelny migdałowy kształt i naturalny wygląd sprawiają, że są świetnym wyborem na każdą okazję. Bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym, możesz cieszyć się profesjonalnie wyglądającym manicure w kilka chwil.

Produkt jest idealny zarówno dla fanek minimalizmu, jak i miłośniczek kreatywnych stylizacji. Szybkie i łatwe w aplikacji, te paznokcie gwarantują świetny efekt i trwałość. To must-have dla osób szukających estetycznego i wygodnego rozwiązania.

Właściwości:

  • migdałowy kształt pasujący do każdego typu dłoni
  • naturalny wygląd idealny na co dzień i specjalne okazje
  • łatwa i szybka aplikacja bez pomocy profesjonalisty
  • trwały materiał odporny na codzienne wyzwania
  • wysoka jakość gwarantująca estetyczny efekt
  • idealne dla fanek minimalistycznych stylizacji
  • możliwość łatwego dopasowania długości i kształtu

Materiał:

  • wytrzymały plastik zapewniający komfort noszenia
  • materiały bezpieczne dla płytki paznokcia

Jak używać:
Przed aplikacją dokładnie oczyść i osusz płytkę paznokcia. Upewnij się, że paznokcie są odpowiednio przygotowane, aby zapewnić trwałość sztucznych paznokci. Nałóż dołączony klej na wewnętrzną stronę paznokcia i dociśnij go do naturalnej płytki przez kilka sekund. Wyrównaj kształt za pomocą pilniczka i przejdź do stylizacji, jeśli zechcesz.

Wskazówka Notino:
Po zdjęciu sztucznych paznokci nałóż na płytkę regenerujące serum, aby dodatkowo zadbać o ich kondycję. Wypróbuj Nail HQ Ridge Filler jako bazę pod kolejny manicure dla idealnie gładkiej powierzchni i jeszcze lepszego efektu!

Zawartość zestawu:

  • klej do paznokci 2 ml

Ten tekst został wygenerowany przez system AI.
32,00
Cena zalecana przez dostawcę produktu. Więcej informacji 
Korzystniej o 14%
Chocolate Envy 24 szt.
27,50

4 w magazynie | 1,15 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: NLH03125
Automaty DHL BOX i punkty POP
wtorek 11.08.2026
8,90 zł
Nasze sklepy
już jutro poniedziałek 10.08.2026, jeśli zamówisz do 17:30
6,90 zł