Mugler Alien woda toaletowa dla mężczyzn

5×
Mugler Alien woda toaletowa dla mężczyzn
Mugler Alien woda toaletowa dla mężczyzn
50 ml
270,90

541,80 / 100 ml, w tym VAT
Kod: THM05022 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 15.04.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 15.04.2021

Opis Mugler Alien
Skład

Znajdź wewnętrzną siłę i spełniaj swoje marzenia. Woda toaletowa dla mężczyzn Mugler Alien zmieni cię w pół boga i pół człowieka, byś mógł przeżyć niezwykłą przygodę, w której spokój spotyka się z mocą. Jej asertywny i nieodparty drzewny zapach z akordem skóry, doda ci energii na wszystko.

  • drzewny zapach ze skórzanym akordem
  • podkreśli Twoją pewność siebie i odwagę
  • doskonały na co dzień, jak i na specjalne okazje

Skład zapachu
Początek kompozycji otwiera świeża nuta cytryny wraz z miętą, które połączone są ze zmysłową lawendą, wetywerią, koprem i macierzanką piaskową. Wszystko doprawione jest lekko korzennym anyżem gwiaździstym i pieprzem. Łagodzący akord przynosi kaszmir wraz z geranium i osmanthus. A doskonałe tło dla tej kompozycji tworzy wanilia, otulające i ciepłe drzewo kaszmirowe i biały bursztyn.

Historia zapachu
„Alien Man to przede wszystkim wybuchowy i świetlisty kontrast. Chciałem, żeby był zaskakujący i wyjątkowy.” – tak właśnie opisuje zapach jego twórca Jean-Christophe Herault. Zapach Alien został zaprezentowany w 2018 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
wetiweria burbońska, lawenda, macierzanka piaskowa, mięta, anyż gwiaździsty, koper, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
pieprz, osmanthus, geranium, kaszmir, skóra
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
biały bursztyn, drzewo kaszmirowe, wanilia
Grupy zapachów
skórzane, drzewne

O marce Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Strasburg, Francja) pierwszy salon mody został otwarty w 1973 roku w stolicy mody - Paryżu. W latach 70 lat specjalizował  się w projektach dla francuskich kobiet wychodząc naprzeciw istniejącym trendom.
Perfumy zaczął projektować dopiero w roku 1992 roku. Sam Thierry Mugler widzi siebie jako dyrygenta, płynnie prowadzącego cały świat mody - akcesoria i dodatki i oczywiście perfumy.

Recenzje Mugler Alien5