Mr & Mrs Fragrance Comfort Woody pachnąca karteczka

Mr & Mrs Fragrance Comfort Woody pachnąca karteczka
Mr & Mrs Fragrance Comfort Woody pachnąca karteczka
Zaoszczędź
48,00

Zaoszczędź 19%
3 szt.
38,80

12,93 / 1 szt., w tym VAT
Kod: MRM01599 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 15.04.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 15.04.2021

Opis Mr & Mrs Fragrance Comfort Woody
Skład

Pachnące ubranie za każdym razem, gdy wyjmujesz je z szafy? Karta zapachowa Mr & Mrs Fragrance Comfort Woody wniesie do każdej małej przestrzeni odświeżający powiew Orientu, który sprawi przyjemność Twoim zmysłom. Zawiera składnik, który długotrwale przeciwdziała nieprzyjemnemu zapachowi i zachowuje ładny zapach nawet przez 9 tygodni.

Właściwości:

  • orientalny korzenny zapach: bergamotka i kwiaty pomarańczy
  • odpowiedni do garderoby, komody, szafki na buty, a nawet do torby sportowej
  • zapach utrzymuje się nawet do 65 dni
  • wymiary karty: 6,5 × 10 cm
  • opakowanie zawiera 3 karty

Skład

Złożenie
bergamotka, kwiat pomarańczy
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, korzenny

O marce Mr & Mrs Fragrance

Produkty Mr & Mrs Fragrance wprowadziła na rynek w 2010 r. firma Joy Fragrances. Aktualnie ta wyjątkowa seria produktów obejmuje polimerowe samochodowe odświeżacze powietrza Fresh Air Friends, ale przede wszystkim kilka rodzajów zapachów do wnętrz (dyfuzorów zapachowych), które cieszą się coraz większą popularnością. Jest ku temu kilka powodów - w porównaniu z klasycznymi odświeżaczami powietrza (aerozole, elektryczne rozpylacze zapachów…) są zdrowsze, a ponadto świetnie wyglądają. Dzięki temu pełnią we wnętrzach funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.
W związku z tym trzeba wspomnieć, że dyfuzory zapachowe Mr & Mrs Fragrance zaprojektował znany włoski projektant Luca Trazzi, który przez czternaście lat pracował ze sławnym Aldo Rossim - autorem budynku teatru Carlo Felice w Genui, hotelu Mojiko w Kitakyūshū i wielu innych znaczących projektów architektonicznych. Każdy z nich można uznać za małe dzieło sztuki.
Ogromną zaletą dyfuzorów jest również to, że zapach wydobywa się z nich powoli, dlatego nie ma potrzeby ciągłego kupowania zapasowych wkładów. Jeden zapach do wnętrz wytrzymuje nawet kilka miesięcy!
Produkty Mr & Mrs Fragrance mogą się pochwalić prestiżowym certyfikatem IFRA (International Fragrance Association) - organizacji, która kontroluje jakość oraz szkodliwość dla zdrowia esencji zapachowych. Dzięki temu klient ma pewność, że zapachy do wnętrz nie zawierają żadnych potencjalnie szkodliwych składników. Nie trzeba dodawać, że wszystkie olejki eteryczne Mr & Mrs Fragrance są w 100% naturalne.
Marka Mr & Mrs Fragrance zainteresuje niewątpliwie każdego, kto chce mieć pachnący dom lub biuro, jest zwolennikiem aromaterapii, szuka oryginalnych dodatków do mieszkania oraz utożsamia się z sentencją P. H. Emersona, że „zdrowie jest najważniejszym skarbem“.

Recenzje Mr & Mrs Fragrance Comfort Woody