Montale Wild Pears woda perfumowana unisex

5×
Montale Wild Pears woda perfumowana unisex
Montale Wild Pears woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
405,00

Zaoszczędź 25%
100 ml
303,00

303,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1527 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Montale Wild Pears
Skład

Montale Wild Pears to aromatyczny, owocowy zapach dla kobiet i mężczyzn z dominującym akordem gruszki. Woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, prezentuje słodką woń gruszki, ożywioną oryginalnymi dodatkowymi tonami. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Wild Pears ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Wild Pears łączy tony gruszki, bergamotki, konwalii, piżma, wanilii i drzewa sandałowego w cudownie optymistycznej, słodkiej, delikatnej a jednocześnie energetycznej kompozycji. Dominującą słodką gruszkę początkowo łagodzi świeża bergamotka, a następnie wzmacnia wanilia. Drzewo sandałowe dodaje aksamitności, a piżmo - delikatnej zmysłowości. Kwiatowe półtony nadają subtelności i elegancji. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Wild Pears składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Wild Pears, woda perfumowana, której zapach można scharakteryzować jako słodką, kwiatowo-piżmową gruszkę, to jedno z najbardziej oryginalnych dzieł marki Montale. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które są wyraźnie owocowe, ale nie brakuje im elegancji, delikatności, zmysłowości oraz, jak sama nazwa wskazuje, dużej dozy nieskrępowanej niczym dzikości.

Woda perfumowana Montale Wild Pears to idealny zapach na letni dzień. W każdej sytuacji poprawi Ci humor swym wyjątkowo optymistycznym charakterem. Montale Wild Pears oczaruje wszystkich miłośników wyrazistych owocowych zapachów, zwłaszcza w śmiałych kompozycjach. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność.

Oprócz genialnie dobranych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Wild Pears podkreśloną jasnym, srebrnym odcieniem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Wild Pears – aromatycznie słodka gruszka w naręczu kwiatów.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, gruszka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
goździk ogrodowy, konwalia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, drzewo sandałowe, wanilia
Grupy zapachów
aromatyczne, owocowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Wild Pears5