MontaleAttar woda perfumowana unisex

3×
Montale Attar woda perfumowana unisex
Montale Attar woda perfumowana unisex
100 ml

Kod: MNT1470 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Możesz teraz kupić ten produkt z 20% zniżką, używając kodu notino20. Zniżka nie dotyczy produktów w promocji i wyprzedaży.

Opis Montale Attar
Skład

Montale Attar to orientalny, kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnym akordem róży. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, oferuje fascynujące połączenie szlachetnych drzew i najpiękniejszych róż. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Attar ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Mocna i upajająca woda perfumowana Attar uzyskana jest poprzez podwójną destylację niezwykłego drzewa sandałowego z indyjskiego Mysore i bułgarskich róż. Prostą kompozycję uzupełniają nuty innych szlachetnych drzew, tworząc wspólnie niezapomnianą, egzotyczną woń, przywołującą obrazy dawnego Orientu, pełnego tajemnic i ukrytych głębi.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, w których ze stosunkowo prostych, acz mistrzowsko dobranych składników, skomponował magiczny zapach, zawierający to, co najlepsze w szlachetnym drewnie i w wyjątkowych różach.

Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Attar składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Nadają się do noszenia przez cały rok, w dzień i wieczorem. Zdobędą uznanie kobiet i mężczyzn, kochających orientalne kombinacje drewna i róży w oryginalnym ujęciu. Attar powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię historii Orientu.

Oprócz urzekających, genialnie skomponowanych akordów zapachowych, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Attar podkreśloną matowym złotem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Attar – egzotyka, siła i magia historycznego Orientu.

Skład

Złożenie
drzewo sandałowe, róża bułgarska, drzewo gwajakowe
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Attar3