Montale Aoud Lime woda perfumowana unisex

Montale Aoud Lime woda perfumowana unisex
Montale Aoud Lime woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
495,00

Zaoszczędź 22%
100 ml
386,00

386,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1466 | 1 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Montale Aoud Lime
Skład

Montale Aoud Lime to drzewno-kwiatowy zapach unisex z wyraźnymi akordami drewna oud i róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której wyróżnikiem jest rzadkie drewno oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Lime ich tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Serce kompozycji perfum Aoud Lime tworzy drewno z drzewa aquilaria, nazywane również drewnem agarowym, oud, aoud lub (po arabsku) oudh. Jest to fascynujący surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od stuleci wykorzystuje się do produkcji kadzideł i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik bywa również określany mianem „płynnego złota“ lub „drzewa bogów“.

Elegancja i egzotyczna woda perfumowana Aoud Lime zawiera urzekającą interpretację popularnego połączenia drewna agarowego i królowej kwiatów, róży. Tworzą one wspólnie bogatą i mocną harmonię. Te niezwykle udane perfumy kryją w sobie jednak znacznie więcej. Zmysłowość i dostojność bardzo rzadkiego drewna z pakistańskich gór w wonnej kompozycji Montale Aoud Lime odświeżają i łagodzą akordy indyjskich róż i włoskich irysów. Końcowa nuta łączy drzewo sandałowe i paczulę ze szczyptą pikantnego szafranu. Całość tworzy zapierający dech w piersiach, zaskakujący i niewiarygodnie zmysłowy aromat.

Aoud Lime to upajająca woda perfumowana, pełna elegancji i egzotyki, idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które łączą to, co najlepsze w drewnie oud w fascynującej i mistrzowsko wyważonej kompozycji.

Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Lime składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Dzięki rozgrzewającemu charakterowi Aoud Lime idealnie nadają się szczególnie na chłodniejsze dni i wieczory. Zdobędą uznanie kobiet i mężczyzn, kochających nowatorskie podejście do typowego orientalnego połączenia aromatu drewna oud i róży. Aoud Lime powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Lime podkreśloną błyszczącym, nasyconym, ciemnym kolorem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Lime – zmysłowość i dostojność drzewa agarowego w eleganckiej, egzotycznej i absolutnie genialnej kompozycji.

Skład

Złożenie
agar, szafran, irys, paczuli, drzewo sandałowe, bursztyn, róża
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Aoud Lime