MontaleAmber & Spices woda perfumowana unisex

Montale Amber & Spices woda perfumowana unisex
Montale Amber & Spices woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
495,00

Zaoszczędź 27%
100 ml
361,00

4 w magazynie | 361,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MNT1464
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod 20brands i zyskaj 20% zniżki na wybrane marki. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Montale Amber & Spices to drzewny i świeży korzenny zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźną nutą szlachetnego drewna oud. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, oddająca atmosferę orientalnej pustyni z jej suchym, gorącym i wypełnionym wonią szlachetnych drzew powietrzem. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanych przez Montale, także wodzie perfumowanej Amber & Spices, jej nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Pociągającą kompozycję zapachową Amber & Spices charakteryzuje głęboki i pełny charakter. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale, założyciel marki i twórca wszystkich perfum, wykreował woń, która oddaje niezwykłą atmosferę Orientu. To charakterystyczny zapach, ucieleśniający pustynny krajobraz i zniewalający zmysły.

Amber & Spices ma w sobie egzotyczną magię, obecną w aromacie drzewa oud, znanego także jako drzewo agarowe, które w niezwykle wyrazisty i atrakcyjny sposób podbija kompozycję aromatycznymi, korzennymi akordami. Głowę zapachu otwierają nuty indonezyjskiej gałki muszkatołowej i marokańskiej róży, w sercu kryje się egipski kminek i drewno oud, bazę zaś tworzą drewno hebanowe i sandałowe oraz ambra. Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, tak i perfumy Amber & Spices stworzono z naturalnych materiałów najlepszej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Dzięki głębokim, pełnym i wyrazistym drzewnym tonom woda perfumowana Amber & Spices nadaje się do noszenia w dzień i wieczorem, zwłaszcza w chłodniejsze dni. Urzeknie bez wątpienia zarówno kobiety, jak i mężczyzn, kochających oryginalne drzewne zapachy o korzennej nucie. Amber & Spices powinien wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię historii Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zapach zauroczy Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Amber & Spices podkreśloną metalicznym bursztynowym kolorem, a wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Amber & Spices – zapach suchej i gorącej orientalnej pustyni.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
gałka muszkatołowa, róża
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kminek, agar
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, hebanowe drzewo, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.