MontblancLady Emblem L’Eau woda toaletowa dla kobiet

8×
Montblanc Lady Emblem L’Eau woda toaletowa dla kobiet
Montblanc Lady Emblem L’Eau woda toaletowa dla kobiet
Zaoszczędź
225,40

Zaoszczędź 23%
75 ml
173,50

W magazynie | 231,33 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MBL0830
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Świeża woda toaletowa Montblanc Lady Emblem L’Eau w okamgnieniu przeniesie Cię do kwitnącego letniego ogrodu, w którym zyskasz nową energię i inspirację do pracy.

  • kwiatowo-owocowy zapach
  • dla nowoczesnych, miejskich kobiet
  • idealna do noszenia w ciągu dnia

Skład zapachu
Nuty głowy to mieszanka aromatów soczystych owoców i drobnych liści mandarynki. W sercu wody toaletowej tętnią upojne akordy magnolii, które stopniowo przeplatają się z ekscytującym zapachem róż. Eleganckie nuty głębi tworzą czyste tony piżma, drzewa cedrowego i żywicy.

Historia zapachu
Woda toaletowa Lady Emblem L’Eau jest częścią wyjątkowej kolekcji Montblanc Lady Emblem, która odkrywa wszystkie twarze współczesnej kobiety. Zapach wprowadzono na rynek w roku 2017, a inspiracją dla jego szlifowanego flakonu był kształt diamentu, który jest znakiem firmowym Montblanc.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
biała brzoskwinia, liść mandarynki, liczi
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, magnolia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, cedr, żywica
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Montblanc została założona w 1906 roku w Hamburgu, jako firma produkująca luksusowe pióra. Montblanc założyło trzech mężczyzn - Voss, Nehemiasz i Eberstein - którzy dali  początek jednej z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych marek. Przez lata Montblanc koncentrował się wyłącznie na wysokiej jakości artykułach i akcesoriach piśmienniczych, z biegiem czasu rozszerzył produkcję, w tym perfumy. Dziś marka jest bardzo aktywna charytatywnie, zwłaszcza w  walce z analfabetyzmem i nierównym dostępem do edukacji. Montblanc posiada 66 sklepów na całym świecie od Hamburga, przez Bobmaj po Brisbane.  Nie musisz jednak podróżować tak daleko po cedrowy Montblanc Starwalker, czy elegancki Montblanc Individuel, wystarczy odwiedzić naszą stronę.