Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea świeczka zapachowa Milkbottle

Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea świeczka zapachowa  Milkbottle
Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea świeczka zapachowa  Milkbottle
226 g

Kod: MKH01957 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea
Skład

Świeca zapachowa Milkhouse Candle Co. Lemongrass Tea wypełni wnętrze delikatnym i świeżym aromatem, który doda Ci energii i wigoru nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Świece zapachowe w szkle Milkhouse Candle Co. wprawią Cię w dobry humor i stworzą w każdym pomieszczeniu magiczny nastrój. Świeczki składają się w 100% z naturalnego wosku, można je więc zapalić w dowolnym miejscu, bez obaw o zdrowie.

Właściwości:

  • świeży zapach trawy cytrynowej, cytryny i imbiru
  • wypełni delikatnym aromatem także większe pomieszczenia
  • w średnim rozmiarze milkbottle pali się około 50 godzin

Skład:

  • 100% naturalny wosk sojowy i pszczeli
  • olejki eteryczne
  • nie zawierają syntetycznych barwników i parafin

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
słodki imbir, zielona nuta, cytryna
Rodzaj zapachu do domu
cytrusowy, ziołowy, świeży
Rodzaj knota
bawełniany
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

O marce Milkhouse Candle Co.

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.

Recenzje Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea