Przejdź do głównej zawartości

Michael Kors

Michael Kors

Michael Kors jest znanym na całym świecie projektantem mody. Marka nosząca jego imię jest synonimem luksusu, wytworności i doskonałej jakości. Jego kolekcja obejmuje modne dodatki, buty, zegarki, biżuterię i okulary, a także perfumy Michael Kors, które są tak samo ponadczasowe i oryginalne jak sama marka.

Michael Kors projektuje ubrania odkąd skończył 19 lat. Studiował projektowanie mody w Nowym Jorku, a następnie pracował jako dyrektor kreatywny popularnego domu mody Céline. W 1981 roku zaczął tworzyć pod swoją marką, a w roku 2003 zdecydował się temu poświęcić całkowicie. Jego ubrania noszą takie osobistości jak Michelle Obama, Kate Middleton, Angelina Jolie, Jennifer Lopez czy Nicole Kidman. Butiki tej marki znajdują się w wielu światowych metropoliach – od Nowego Jorku, Paryż, Milan aż po Dubaj.

Pierwsza perfuma Michael Kors ujrzała światło dzienne w 2001 roku. Obecnie marka posiada w swojej kolekcji kilkadziesiąt zapachów dla kobiet i mężczyzn, które powstały we współpracy z światowymi twórcami perfum. Wypróbuj zapachy takie jak wykwintny orientalno-kwiatowy zapach Wonderlust, kwiatową wodę perfumowaną Gorgeous! czy zmysłowy kobiecy zapach Sexy Amber. Z Michaelem Korsem zawsze trafisz w dziesiątkę!

cały tekst ukryć tekst