Skip to main content

MexxFresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine odświeżający spray do ciała

Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine odświeżający spray do ciała
Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine odświeżający spray do ciała
250 ml
40,48

Ponad 5 szt. w magazynie | 16,19 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MEX00891
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Wybierasz się nad wodę lub zamierzasz uprawiać sport, a przy tym chciałabyś wciąż pięknie pachnieć? Lekki spray do ciała dla kobiet Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine jest idealny na każdą okazję, gdy pragniesz, aby Twoja skóra pachniała bez stosowania intensywnych perfum.

  • czysty i świeży zapach
  • zapach owocowy
  • zapach kwiatowy
  • dla nowoczesnej kobiety
  • świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku
  • letnia edycja limitowana

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Łatwopalny. Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Skład

Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Perfumy Mexx | U źródeł tej marki stał słynny projektant Rattan Chadha, który w 1970 r. rozpoczął w Holandii sprzedaż własnej kolekcji mody. Swoją dzisiejszą nazwę marka otrzymała jednak dopiero szesnaście lat później, kiedy doszło do połączenia dwóch wcześniej odrębnych marek Moustache (dla mężczyzn - M) i Emmanuelle (dla kobiet - W), przy czym „XX“ symbolizuje dwa pocałunki. Dziś produkty Mexx można kupić w ponad 55 krajach świata.
Mexx czerpie inspirację z energii wielkich miast, które nigdy nie śpią. Oprócz odzieży i wysokiej jakości kosmetyków oferuje także okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz inne dodatki. Zapachy, przy tworzeniu których Mexx współpracuje z czołowymi perfumiarzami, takimi jak Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson, są rześkie, pełne wigoru i emanują młodzieńczą energią.
Filozofia firmy oparta jest na siedmiu wartościach: inteligencji, entuzjazmie, energii, autentyczności, pozytywności i różnorodności. Nie bez znaczenia jest, że firma Mexx kładzie duży nacisk na ochronę środowiska, dbając też o dobro zwierząt - niedawno na przykład tymczasowo wstrzymała dostawy angorskiej wełny (w reakcji na drastyczne filmy z niektórych ferm królików).
Oprócz perfum Mexx oferuje również żele pod prysznic, mleczka do ciała, wody po goleniu itp. Główną grupę docelową firmy Mexx stanowią młodzi ludzie, co odzwierciedla się też w opakowaniach wspomnianych produktów. Jeżeli uważasz się za optymistę i wolnego ducha, który chce jeszcze bardziej podkreślić swój indywidualizm, Mexx jest właśnie dla Ciebie.
Marka Mexx zainteresuje na pewno każdego, kto uprawia sport, chce żyć pełnią życia i potrafi się bawić, nie szuka luksusu, ale nowoczesnego zapachu w rozsądnej cenie.