Przejdź do głównej zawartości

Mario Badescu

Mario Badescu

Delikatne, skuteczne i o prostych składach – takie właśnie są produkty amerykańskiej marki kosmetyków do pielęgnacji skóry o europejskich korzeniach. Marka oferuje szeroki wybór skutecznych preparatów, wzbogaconych o ekstrakty roślinne łagodne dla skóry, ale bezlitosne dla trądziku, zmarszczek i wszelkich niedoskonałości.

Marka kosmetyków Mario Badescu powstała w 1967 roku w Nowym Jorku, kiedy jej założyciel w swoim dwupokojowym mieszkaniu na Manhattanie otworzył salon oferujący zabiegi kosmetyczne w europejskim stylu. Nikt wtedy nie przypuszczał, że rodzi się światowej sławy salon piękności, który będzie świadczył swoje usługi jeszcze 50 lat później. Obecnie Mario Badescu to marka, która wykracza poza granice pokoleń i skupia się na całym cyklu życiowym skóry – od skutecznych rozwiązań przeciwtrądzikowych po produkty dostosowane do potrzeb skóry starzejącej się. Główną misją kosmetyków Mario Badescu jest zapewnienie każdemu skutecznej pielęgnacji o europejskiej jakości, której można poddać się w zaciszu własnego domu. 

Wypróbuj kultowy preparat przeciwtrądzikowy do miejscowego stosowania Mario Badescu Drying Lotion, który celuje w niedoskonałości skóry, redukując wypryski w ciągu nocy lub Mario Badescu Silver Powder, który skutecznie oczyszcza i złuszcza skórę strefy T. Warto również wspomnieć o legendarnym sprayu do twarzy Mario Badescu Facial Spray z olejkiem lawendowym, kojącym aloesem i delikatnym rumiankiem, który pozostawia skórę pięknie odświeżoną, promienną i nawilżoną. Wśród innych, uwielbianych przez klientów na całym świecie produktów, znaleźć można Mario Badescu Aloe Vera Toner czy serum Mario Badescu Vitamin C Serum.

cały tekst ukryć tekst