Skip to main content

Marc JacobsDaisy Love woda toaletowa dla kobiet

19×
Marc Jacobs Daisy Love woda toaletowa dla kobiet
Marc Jacobs Daisy Love woda toaletowa dla kobiet
Zaoszczędź
429,00

Zaoszczędź 42%
100 ml
245,90

W magazynie | 245,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MAJ0685
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Wróć do czasów dzieciństwa i beztroski, do zabawy w ogrodzie pełnym stokrotek. Woda toaletowa Daisy Love od znanej marki Marc Jacobs to uosobienie miłości do życia, z łatwością przeniesie Cię do świata, w którym nic nie jest problemem.

  • świeży, kwiatowo-drzewny zapach
  • dla młodzieńczej, optymistycznej kobiety
  • odpowiedni na dzień

Skład zapachu
Na samym wstępie zapachu oczaruje Cię soczysty, owocowy akord morwy. Serce otwiera się łagodnym, kwiatowym zapachem subtelnych stokrotek, które zmysłowo podkreślają drzewne nuty i kaszmirowe piżmo w bazie. Tą symfonią aromatów zechcesz się delektować każdego dnia.

Historia zapachu
Daisy Love, wprowadzony na rynek w 2018 roku, to nowoczesna interpretacja legendarnego zapachu Daisy. Ma zaspokajać potrzeby młodej generacji, wyrażać pragnienie wolności, nieskrępowania i chęć pokazania własnej indywidualności. Tak samo jak jego poprzednik, także zapach Daisy Love powstał pod czujnym okiem słynnego perfumiarza Alberta Morillasa. Delikatny flakonik w kształcie kwiatka będzie ozdobą Twojej toaletki.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
owoce morwy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
margaretka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drewno z morza, piżmo kaszmirowe
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.