Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Dazewoda toaletowa dla kobiet

21×
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze woda toaletowa dla kobiet
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze woda toaletowa dla kobiet
Darmowa dostawa
Nowość
Zaoszczędź
375,00

Zaoszczędź 55%
75 ml
168,50

224,67 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MAJ0462 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Zyskaj bezpłatną dostawę na wszystkie zamówienia.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 29.09.2020
Nasze sklepy
wtorek 29.09.2020

Opis perfum Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze
Skład

Przenieś swój umysł na kilka chwil w stan nieważkości. Wrażenie oderwania się od codzienności wyczarowuje damska woda toaletowa Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze. Świeża, aromatyczna kompozycja i radosna barwa melona kantalupa stanowi połączenie, które z pewnością pokochasz.

  • limitowana, wiosenna edycja zapachu Marc Jacobs Daisy – Daze
  • perfumy Daisy w edycji na rok 2020 w barwie melona kantalupa
  • świeży i nieprzewidywalny aromat o kwiatowo-owocowym charakterze

Skład zapachu
Ta nieprzewidywalna kompozycja zapachowa zdobędzie Twoją uwagę w chwili, gdy zmysły oczaruje słodycz soczystej brzoskwini, która po chwili łączy się z kwiatowymi akordami, jakby świeżo przyniesionymi z ogrodu i sadu. Długo utrzymujący się zmysłowy finisz wybrzmiewa musującymi tonami skórki brzoskwiniowej.

Historia zapachu
Już po raz trzeci Marc Jacobs przedstawia wiosenną edycję limitowaną zapachu Daisy, w ramach której znajdziesz również Daisy Eau So Fresh Daze. Oprócz odurzającego aromatu oczaruje Cię również flakon w radosnych barwach melona kantalupa, który stanowi wspólny mianownik całej edycji limitowanej.

Nazwa Daze stanowi wyzwanie do pokonywania ograniczeń codzienności i swobodnego wędrowania myślami po dowolnych miejscach swojego umysłu, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Hasło stanowi wspólne motto dla linii zapachów Marc Jacobs Daisy na rok 2020.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
biała brzoskwinia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiaty
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skórka brzoskwini
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Marc Jacobs

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.

Recenzje Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze21