Marc JacobsDaisy Dream Kiss woda toaletowa dla kobiet

3×
Marc Jacobs Daisy Dream Kiss woda toaletowa dla kobiet
Marc Jacobs Daisy Dream Kiss woda toaletowa dla kobiet
50 ml

Kod: MAJ0546 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Marc Jacobs Daisy Dream Kiss
Skład

Marc Jacobs Daisy Dream Kiss to niezwykle sensualna woda toaletowa, przypominająca słodki pocałunek na kwitnącej łące.

  • kwiatowo-owocowy zapach
  • dla zmysłowych i romantycznych kobiet
  • idealny na wiosnę i lato

Skład zapachu
Czarna porzeczka i cytrusy wybijające się w nucie głowy wody toaletowej orzeźwiają i wywołują uśmiech. Oryginalny rabarbar obecny w sercu zapachu przeplata się z jaśminem i odurzającą frezją. Cedrowa baza oczaruje Cię zwierzęcym charakterem ambroksanu i powabną esencją piżma.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, czarna porzeczka, ananas
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
frezja, rabarbar, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, ambroxan, piżmo
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Marc Jacobs

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.

Recenzje Marc Jacobs Daisy Dream Kiss3