Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation woda toaletowa unisex

Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation woda toaletowa unisex
Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation woda toaletowa unisex
Darmowa dostawa
Nowość
100 ml
426,00

426,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MMG00326 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 24.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 24.06.2021

Opis Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation
Skład

Wszystkie te idealne momenty, kiedy w pełni cieszysz się byciem tu i teraz, zmaterializowały się, aby stworzyć wodę toaletową unisex Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation. Ten zapach zen to olfaktoryczny synonim poczucia radości i harmonii, którego możesz doświadczyć również przy filiżance świeżo zaparzonej herbaty matcha, kiedy spokojnie delektujesz się nią w zaciszu własnego domu.

  • aromatyczna, zielona kompozycja zapachowa, która pobudza zmysły
  • przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
  • część serii zapachów Replica inspirowanych naszymi wspomnieniami

Skład zapachu
Kompozycję otwierają promienne akordy bergamoty, którą następnie uzupełnia esencja mandarynki, a całość przenikają nuty zielonej herbaty. Po nich wybrzmiewa aromat matchy, podkreślony odurzającym jaśminem i kwiatem pomarańczy. Zmysłowość doznań olfaktorycznych dopełnia ciepło benzoesu, pozostające w idealnej harmonii z akordami mchu i białej czekolady.

Historia zapachu
Kompozycja Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation pomoże Ci uspokoić się i odprężyć, niczym po przyjemnej sesji medytacji. Ten wyjątkowy zapach pozwoli zatrzyma rozbiegane myśli i pozwoli cieszyć się każdą sekundą upływającego czasu.

Flakon zapachu REPLICA Matcha Meditation zdobi bawełniana etykieta – taka sama jak na ubraniach z kolekcji mody REPLICA. Na opakowaniu wody znajduje się fotografia przypominająca polaroid, która podkreśla wyjątkowy charakter zapachu oraz całej kolekcji REPLICA.

Ważna uwaga

Łatwopalny.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
zielona herbata, bergamotka, kwiat mandarynki
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
matcha , kwiat pomarańczy, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
biała czekolada, benzoina, mech
Grupy zapachów
aromatyczne, zielone

O marce Maison Margiela

Oryginalność, kreatywność i szczypta prowokacji – to luksusowa francuska marka Maison Margiela (wcześniej Maison Martin Margiela), znana ze swoich niekonwencjonalnych pokazów mody, wyjątkowej kolekcji REPLICA oraz niepowtarzalnych perfum.

W roku 1988, projektant Martin Margiela założył w Paryżu luksusowy dom mody, noszący jego imię. Marka Maison Margiela charakteryzuje się niekonwencjonalną koncepcją mody i perfumiarstwa, które w ich wykonaniu stają się dziełem sztuki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja REPLICA z roku 1994, która prezentuje ubrania i repliki ręcznie produkowanych dodatków z różnych zakątków świata. Każdy element kolekcji opatrzony jest etykietą, opisującą jego historię oraz materiał, z którego został wykonany. W roku 2012 do tej wyjątkowej kolekcji dołączyły luksusowe perfumy.

Jak pachną wspomnienia? Odpowiedź znajdziesz w perfumach REPLICA, które powstawały we współpracy z najlepszymi światowymi perfumiarzami. Perfumy Maison Margiela zaprojektowano tak, aby wywoływały w nas wspomnienia pięknych chwil. Wystarczy tylko poczuć ich zapach.

Recenzje Maison Margiela REPLICA Matcha Meditation