M. MicallefAnanda Dolce Special Edition woda perfumowana dla kobiet

M. Micallef Ananda Dolce Special Edition woda perfumowana dla kobiet
M. Micallef Ananda Dolce Special Edition woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
1225,00

Zaoszczędź 15%
100 ml
1041,25

5 w magazynie | 1041,25 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MIC00904
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana M. Micallef Ananda Dolce Special Edition odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar.

  • zapach kwiatowy
  • słodki zapach
  • dla nowoczesnej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • luksusowy zapach dla wymagających
  • stylowy flakon

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
migdały, brzoskwinia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat migdałowca, białe kwiaty
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, białe piżmo, fasola tonka
Grupy zapachów
kwiatowe

Francuskie perfumy M.Micallef symbolizują prawdziwą pasję i elegancję. Ich flakony są zdobione ręcznie, dzięki czemu każde z nich są oryginalnym dziełem sztuki. Z perfumami M.Micallef łatwo przeniesiesz się do świata luksusu i elegancji. Firma M.Micallef została założona w 1996 r. w Grasse, kiedy to Martine Micallef zaprezentowała swe pierwsze czarujące perfumy.
Perfumy M.Micallef zaliczane są do „wysokiej szkoły perfumiarstwa“. Tworzone są wyłącznie z najlepszej jakości naturalnych składników, a ich niezastąpiony aromat odzwierciedla wpływy kultury arabskiej. To wyjątkowe połączenie nut orientalnych oraz sporej dawki francuskiego szyku czyni perfumy M.Micallef naprawdę wyjątkowymi. Flakony perfum M.Micallef są ręcznie malowane, opisywane i zdobione.