Przejdź do głównej zawartości

Long 4 Lashes

O marce Long 4 Lashes

Kosmetyki Long 4 Lashes bazują na najnowszych odkryciach badań naukowych, wykorzystując zaawansowane technologie i umożliwiając uzyskanie efektu pięknych rzęs, brwi, włosów czy skóry. Ta polska marka od samego początku wzięła sobie na cel zapewnienie swoim klientom natychmiastowych i widocznych rezultatów. Już po 21 dniach możesz cieszyć się naturalnie wzmocnionymi rzęsami, stosując regularnie kultowe i znane na całym świecie Serum do Rzęs Long 4 Lashes.

 

Gęste włosy, piękna cera czy długie rzęsy – wszystko to możesz osiągnąć dzięki produktom Long 4 Lashes. Efekty ich działania wydają się wprost niewiarygodne, ale w rzeczywistości wysoka skuteczność produktów stanowi wynik wieloletnich badań i 40-letniego doświadczenia w produkcji kosmetyków. Oceanic, rodzinna firma stojąca za rozwojem i produkcją kosmetyków Long 4 Lashes, stosuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, najczęściej pochodzenia roślinnego, zawsze testując swoje produkty pod nadzorem dermatologów, alergologów, a w przypadku kosmetyków do oczu – okulistów.

Światowy sukces kultowego produktu, jakim jest serum do rzęs Long 4 Lashes Fx5, utorował drogę wielu nowym kategoriom kosmetyków Long 4 Lashes. Dzisiaj na rynku, oprócz rewelacyjnego serum przyspieszającego wzrost rzęs, znajdziemy również kremy i kuracje z serii Lift 4 Skin, szampony i odżywki z kolekcji Long 4 Hair oraz lakiery do paznokci z serii Long 4 Nails. W ofercie marki znajdują się również produkty, rozwiązujące problem wypadających włosów czy łamliwych paznokci. Nie można również pominąć kosmetyków kolorowych tej marki – tusz do rzęs Long 4 Lashes wydłuży, podkręci i zwiększy objętość rzęs.

cały tekst ukryć tekst