Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier Parfum woda perfumowana dla kobiet

11×
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier Parfum woda perfumowana dla kobiet
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier Parfum woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
241,00

Zaoszczędź 59%
30 ml
97,80

326,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: LOL00830 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier Parfum
Skład

Woda perfumowana Lolita Lempicka Mon Premier Parfum jest jak soczysty zakazany owoc w sercu zaczarowanego lasu – równie wciągająca i równie hipnotyczna.

  • kwiatowo-owocowy zapach dla koneserów
  • dla kobiet o silnej osobowości i niepowtarzalnym uroku
  • idealny szczególnie na wieczór i specjalne okazje

Skład zapachu
Od pierwszych nut aż do rozwinięcia się zapachu Mon Premier Parfum stanowi doskonałą grę kontrastów. Na wstępie zaskakuje słodkim, świeżym połączeniem bluszczu, anyżu i czereśni. Serce zawiera aromatyczną lukrecję i delikatne esencje wanilii, amarylki i irysa. Wyjątkowa baza oszałamia akordami wanilii, pralin, piżma, wetiweru i fasoli tonka.

Historia zapachu
Woda perfumowana jest reinterpretacją popularnego zapachu Lolita Lempicka, którym debiutowała marka o tej samej nazwie. Celem marki jest przejście na w 100% wegański skład, a Lolita Lempicka jest pierwszym zapachem, w którym zakończyło się to sukcesem. Wprowadzono go na rynek w 2017 r. z okazji 20-lecia oryginalnej wersji.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bluszcz, czereśnia, anyż gwiaździsty
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys, lukrecja, fiołek, amarylis
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, wetiweria, fasola tonka, wanilia, czekoladka
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Lolita Lempicka

Perfumy Lolita Lempicka | Lolita Lempicka Dom mody Lolita Lempicka został założony przez małżeństwo Josiane i Josepha Pividal w 1983 roku. Nazwa firmy zainspirowana została imieniem bohaterki powieści Nabokova “Lolita” i nazwiskiem malarki Tamary de Lempicka. Sławę marka zdobyła po otwarciu butiku w Paryżu, a sukces przyniosły jej projekty łączące styl lat czterdziestych z nowoczesnością. Kobiece i zmysłowe ubrania Lempickiej pozwoliły na poszerzenie działalności domu mody, otwierając butiki m.in. w Japonii. Również oferta marki powiększyła się o kolekcję młodzieżową Lolita Bis i perfumy.

Recenzje Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier Parfum11