LoeweSolo Mercurio woda perfumowana dla mężczyzn

Loewe Solo Mercurio woda perfumowana dla mężczyzn
Loewe Solo Mercurio woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
411,00

Zaoszczędź 13%
50 ml
355,50

Ponad 5 szt. w magazynie | 711,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LOW01005
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 24.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Udowodnij sobie i swojemu otoczeniu, że masz niewyczerpane pokłady energii. Nie poddawaj się, przekraczaj swoje granice i podejmuj wyzwania. Męska woda perfumowana Loewe Solo Mercurio zawsze dotrzyma Ci kroku.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą
  • nowa interpretacja kompozycji zapachowej

Ważna uwaga

Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Złożenie
liść figowy, piżmo, lawenda, bursztyn, geranium, kwiat pomarańczy, kardamon, mandarynka, lukrecja, tytoń
Grupy zapachów
aromatyczne

Poznaj hiszpańską markę LOEWE.

Zapachy LOEWE to dosłownie dzieła sztuki zainspirowane przez przyrodę. Perfumy LOEWE powstają w Hiszpanii, są naturalne, organiczne, a w ich składzie znajdziesz wysokiej jakości, silnie skoncentrowane oleje naturalne.

Historia marki LOEWE zaczyna się w Hiszpanii już w 1846 roku. W 2013 roku dyrektorem kreatywnym LOEWE został Jonathan Anderson, jeden z czołowych designerów swojego pokolenia. Dało to początek nowemu rozdziałowi w historii marki, w której główną rolę odgrywają rzemiosło, pełen energii hiszpański styl życia i intelektualne, a mimo to radosne podejście do mody.

Pierwszy zapach LOEWE, który Jonathan stworzył dla tej marki, nosi nazwę LOEWE 001. Powstał we współpracy z Nurią Cruelles, główną autorką perfum domu LOEWE. Jej innowacyjna, a jednocześnie delikatna kompozycja zapachowa kryje w sobie równie intensywną świeżość, różnorodność i witalność jak sama marka LOEWE pod kierunkiem Jonathana.

Zapoznaj się z bogatą ofertą perfum LEOWE i wypróbuj jeden z popularnych zapachów, na przykład LOEWE Solo dla mężczyzn z orzeźwiającymi, cytrusowymi nutami, męską wodę toaletową LOEWE Solo Cedro Eau z akordami drzewnymi i korzennymi lub wodę perfumowaną LOEWE 7 Anonimo, która kryje w sobie odurzające nuty kadzidła i skóry. Panie mają do wyboru na zmianę zapach LOEWE Aura lub LOEWE 001 o kuszących drzewnych nutach.