Przejdź do głównej zawartości
Loewe Solo Ella Elixir perfumy dla kobiet
Loewe Solo Ella Elixir perfumy dla kobiet
Loewe Solo Ella Elixir perfumy dla kobiet
Loewe Solo Ella Elixir perfumy dla kobiet
Złożeniegruszka, tuberoza, drzewo sandałowe, piżmo
Grupy zapachówowocowe, kwiatowe

Niektóre zapachy niczym się nie wyróżniają, inne predysponują swoich użytkowników do beztroskiego przekraczania granic. Perfumy dla kobiet Loewe Solo Ella Elixir to muśnięty słońcem nowoczesny zapach, który łączy delikatne akordy kwiatowe z pikantnymi nutami pachnącego drewna. Świeże owocowe perfumy są idealne na ciepłe, słoneczne dni pełne harmonii.

  • owocowo-kwiatowa kompozycja zapachowa
  • perfumy z roku 2023 są częścią kolekcji LOEWE Solo
  • bardziej intensywna wariacja wody perfumowanej LOEWE Solo Ella

Skład zapachu
Ta kompozycja zapachowa jest jak ciepła pieszczota promieni prześwitujących przez gałęzie drzew owocowych. Jak z gejzeru tryska świeża słodka gruszka, której soczysty aromat przeplata się z bogatymi kwiatowymi akordami tuberozy. Bazę zapachu tworzy ziemiste piżmo, którego żywiołowość podnosi subtelny akcent drzewa sandałowego.

Historia zapachu
Perfumy dla kobiet Loewe Solo Ella Elixir to kontynuacja oryginalnej wody perfumowanej LOEWE Solo Ella z 2018 roku. W porównaniu z nią, ta nowa wersja wyróżnia się wyższym stężeniem olejków eterycznych, które dodają perfumom akcentu i głębi. Perfumy należą do kolekcji LOEWE Solo, zapachów inspirowanych zachodem słońca i harmonijną równowagą, która pojawia się, gdy dzień zamienia się w noc.

LoeweSolo Ella Elixir perfumy dla kobiet

100 ml
1072,00

W magazynie | 1072,00 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: LOW01095
1
Dostawa kurierem DPD
sobota 27.07.2024
Nasze sklepy
sobota 27.07.2024