ListerineTotal Care Teeth Protection płyn do płukania jamy ustnej dla pełnej ochrony zębów 6 in 1

7×
Listerine Total Care Teeth Protection płyn do płukania jamy ustnej dla pełnej ochrony zębów 6 in 1
Listerine Total Care Teeth Protection płyn do płukania jamy ustnej dla pełnej ochrony zębów 6 in 1
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
26,00

Zaoszczędź 28%
500 ml
18,70

W magazynie | 3,74 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LIR0115
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Zabłyśnij wszędzie z doskonałym uśmiechem. Płyn do płukania jamy ustnej dla pełnej ochrony zębów 6 in 1 Listerine Total Care Clean Mint odświeży Twój oddech, zadba o zęby i sprawi, że będziesz chcieć więcej się uśmiechać.

Właściwości:

  • kompleksowa ochrona i higiena jamy ustnej
  • zapobiega powstawaniu próchnicy
  • wzmacnia szkliwo zebów
  • eliminuje bakterie i odświeża oddech
  • utrzymuje zdrowe dziąsła

Skład:

  • olejki eteryczne – dbają o świeży oddech
  • chlorek cynku – zapobiega gromadzeniu się kamienia nazębnego i utrzymuje naturalną biel zębów
  • fluorek sodu – wzmacnia szkliwo zębów

Sposób użycia:
Zaleca się stosowanie 2 razy dziennie po umyciu zębów. Należy nalać 20 ml (4 łyżeczki) do kubka, następnie przez 30 sekund płukać dokładnie zęby i dziąsła, po wykonanej czynności płyn należy wypluć.

Kosmetyki Listerine | Listerine – kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej. Listerine, marka produktów do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej, nosi nazwę po angielskim lekarzu Josephie Listerze, który przeprowadził rewolucję w zakresie operacji chirurgicznych dzięki odkryciu i wprowadzeniu antyseptyki oraz sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Marka Listerine była u początków dezynfekcji, a od 1920 r. jako pierwsza wyspecjalizowala się jako marka płynów do płukania jamy ustnej, które usuwają nieświeży oddech. Historia marki Listerine sięga jednak 1895 r., kiedy to doktor Lawrence odkrył pierwotną, podstawową formułę o dzialaniu antyseptycznym. Od 1895 r. odkrycie zaczęło być wykorzystywane przez dentystów, którzy zauważyli, że może być ono stosowane do walki z bakteriami w jamie ustnej. Stopniowo marka Listerine zaczęła być postrzegana jako pionier w tej dziedzinie, a obecnie jest synonymem walki z nieświeżym oddechem. Obecnie należy ona do amerykańskiego giganta farmaceutycznego Johnson & Johnson, którego produkty sprzedawane są w ponad 175 krajach. Produkty Listerine oferują rewolucyjne rozwiązania w walce z bakteriami w jamie ustnej. Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej niszczy do 99% bakterii, które wywołują płytkę nazębną oraz problemy z dziąsłami. Oferta marki Listerine jest niezwykle szeroka i obejmuje produkty koncentrujące się na różnych problemach czy potrzebach klientów, jak ochrona szkliwa i dziąseł, wybielanie zębów, prewencja próchnicy czy pielęgnacja dziecięcych zębów. Ochrona przed bakteriami i nieświeżym oddechem to już standart marki Listerine.
Płyny do higieny jamy ustnej usuną bakterie, z którymi zwykła szczoteczka by sobie nie poradziła. Chronią zdrowie jamy ustnej i oferują wiele dodatkowych korzyści, które pomogą ci zyskać i zachować piękny, zdrowy uśmiech.