ListerineCool Mint płyn do płukania jamy ustnej odświeżający oddech

15×
Listerine Cool Mint płyn do płukania jamy ustnej odświeżający oddech
Listerine Cool Mint płyn do płukania jamy ustnej odświeżający oddech
Zaoszczędź
34,00

Zaoszczędź 27%
1000 ml
24,60

W magazynie | 2,46 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LIR0117
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Świeży oddech po cały dzień jest naprawdę możliwy, jeżeli nie wierzysz, to możesz przekonać się na własnej skórze. Płyn do płukania jamy ustnej odświeżający oddech Listerine Cool Mint przynosi odświeżenie na 24 godzin i też ochronę przeciw płytce nazębnej.

Właściwości:

  • eliminuje powstawanie płytki nazębnej
  • odświeża oddech na długi czas
  • pielęgnuje o jamę ustną i dziąsła

Skład:

  • eukaliptus – łagodzi podrażnienia
  • mentol – odświeża oddech
  • tymol – eliminuje zanieczyszczenia

Sposób użycia:
Rano i wieczorem po umyciu zębów, należy odmierzyć 20 ml (4 duże pełne łyżki) płynu Listerine Cool Mint. Przepłucz nim okolice zębów i dziąseł przez 30 sekund, a następnie wypluj.

Kosmetyki Listerine | Listerine – kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej. Listerine, marka produktów do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej, nosi nazwę po angielskim lekarzu Josephie Listerze, który przeprowadził rewolucję w zakresie operacji chirurgicznych dzięki odkryciu i wprowadzeniu antyseptyki oraz sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Marka Listerine była u początków dezynfekcji, a od 1920 r. jako pierwsza wyspecjalizowala się jako marka płynów do płukania jamy ustnej, które usuwają nieświeży oddech. Historia marki Listerine sięga jednak 1895 r., kiedy to doktor Lawrence odkrył pierwotną, podstawową formułę o dzialaniu antyseptycznym. Od 1895 r. odkrycie zaczęło być wykorzystywane przez dentystów, którzy zauważyli, że może być ono stosowane do walki z bakteriami w jamie ustnej. Stopniowo marka Listerine zaczęła być postrzegana jako pionier w tej dziedzinie, a obecnie jest synonymem walki z nieświeżym oddechem. Obecnie należy ona do amerykańskiego giganta farmaceutycznego Johnson & Johnson, którego produkty sprzedawane są w ponad 175 krajach. Produkty Listerine oferują rewolucyjne rozwiązania w walce z bakteriami w jamie ustnej. Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej niszczy do 99% bakterii, które wywołują płytkę nazębną oraz problemy z dziąsłami. Oferta marki Listerine jest niezwykle szeroka i obejmuje produkty koncentrujące się na różnych problemach czy potrzebach klientów, jak ochrona szkliwa i dziąseł, wybielanie zębów, prewencja próchnicy czy pielęgnacja dziecięcych zębów. Ochrona przed bakteriami i nieświeżym oddechem to już standart marki Listerine.
Płyny do higieny jamy ustnej usuną bakterie, z którymi zwykła szczoteczka by sobie nie poradziła. Chronią zdrowie jamy ustnej i oferują wiele dodatkowych korzyści, które pomogą ci zyskać i zachować piękny, zdrowy uśmiech.