Przejdź do głównej zawartości

Le Mini Macaron

O marce Le Mini Macaron

Czy Ty też kochasz żelowy manicure, który nie tylko wzmacnia paznokcie, ale także nadaje im piękny kolor i połysk na kilka tygodni? Od teraz po ten wspaniały efekt nie musisz już biec do salonu. Dzięki marce Le Mini Macaron bez problemu sama wykonasz doskonały manicure w domowym zaciszu i w ciągu zaledwie 15 minut! Przygotuj się na rewolucję w pielęgnacji paznokci.

 

Zabawne i łatwe – takie przede wszystkim powinny być wszystkie zabiegi na paznokciach. Ponieważ paznokcie to ostatnia rzecz, o którą powinnaś się martwić. Podstawowy zestaw do żelowego manicure Le Mini Macaron uzupełnij kolorowymi lakierami żelowymi lub barwnymi pigmentami, a wtedy każdy zabieg na paznokciach sprawi Ci wielką radość.

Efekt doskonałego manicure uzyskasz jednak dopiero wtedy, gdy Twoje dłonie będą perfekcyjnie zadbane. Łatwym sposobem na dopieszczenie dłoni jest stosowanie regularnych maseczek pielęgnacyjnych na dłonie i paznokcie Le Mini Macaron, inspirowanych francuskimi słodkościami. Waniliowo-migdałowa, mandarynkowa albo różana – która stanie się Twoją ulubioną?

cały tekst ukryć tekst