LaliquePour Homme Equus woda perfumowana dla mężczyzn

41×
Lalique Pour Homme Equus woda perfumowana dla mężczyzn
Lalique Pour Homme Equus woda perfumowana dla mężczyzn
75 ml

Kod: LAL0080 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Lalique Pour Homme Equus
Skład

Męska i charyzmatyczna. Świeża i rozgrzewająca. Nowoczesna i klasyczna. Taka jest woda perfumowana Lalique Pour Homme Equus. Zapach został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którzy hołdują szybkiemu i dynamicznemu stylowi życia. Flakon odwołuje się do motoryzmu lat 30., ale może zainteresować nie tylko miłośników szybkich maszyn.

  • orientalno-korzenny zapach jest jak stworzony dla nowoczesnego mężczyzny
  • pasuje na co dzień i na wszystkie pory roku
  • pierwszy raz wprowadzony na rynek w 2001 roku

Skład zapachu
Od razu na wstępie pojawia się świeże połączenie skórki cytrynowej, jagód jałowca i cytrusowych nut bergamoty, kontrastujących z rozgrzewającym kardamonem. Potem przebijają się delikatne płatki fiołka, aromatyczna gałka muszkatołowa i nuty sekwoi. Zachwycający finisz należy do eterycznej benzoiny, zmysłowego piżma i męskiego zapachu skóry.

Historia zapachu
Flakon zapachu Lalique Pour Homme Equus jest inspirowany motywami, które w okresie przedwojennym zdobiły maski samochodów. W latach trzydziestych ubiegłego wieku wykonał go mistrz szklarski René Lalique. Zapach jest impulsywny, dynamiczny, męski. I tak samo jak każdy mężczyzna ma w sobie kroplę pożądania i siły.

Pełna lista składników

ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTHYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYHEXYL SALICYLATE, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, BROWN 1 REPLACEMENT (C.I. 14700- C.I. 19140, C.I. 17200), RED 4 (C.I. 14700), EXT VIOLET 2 (C.I. 60730) Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, kardamon, jagody jałowca, skórka cytrynowa
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
liście fiołka, gałka muszkatołowa, sekwoja
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, benzoina, wetiweria, amyris, skóra
Grupy zapachów
orientalne, przyprawowe

O marce Lalique

Nazwa Lalique kojarzy się z doskonałością biżuterii, jasnością i blaskiem kryształów. Zanim stała się marką, była nazwiskiem genialnego artysty, mistrza jubilerstwa i szklarza René-Julese Lalique’a, który włożył w nią swoją pasję i kreatywność.

Lalique otworzył pierwszy sklep z biżuterią i szklanymi wyrobami w roku 1905. Tworzył w stylu secesyjnym i art-deco, bawiąc się naturalną formą – surowcem i kształtem. Perfumiarz Fracois Coty, będący pod wrażeniem jego prac, zaoferował mu współpracę, która zaowocowała pięknymi, szklanymi flakonami.

Choć marka Lalique zawsze kojarzyła się z perfumiarstwem, pierwsze perfumy pod tą nazwą pojawiły się dopiero w 1992 roku. Zapachy Lalique niosą w sobie unikalny charakter, który łączy w sobie atrakcyjność flakonów z wyjątkową jakością użytych składników.

Recenzje Lalique Pour Homme Equus40