Lalique Encre Noire A L'Extremewoda perfumowana dla mężczyzn

68×
Lalique Encre Noire A L'Extreme woda perfumowana dla mężczyzn
Lalique Encre Noire A L'Extreme woda perfumowana dla mężczyzn
Promocje
Zaoszczędź
499,00

Zaoszczędź 79%
100 ml
105,00

Kod: LAL0604 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.07.2020
Nasze sklepy
wtorek 7.07.2020

Opis perfum Lalique Encre Noire A L'Extreme
Skład

Na granicy światła i cienia. Dokładnie tam znajduje się woda perfumowana Lalique Encre Noire À L’Extrême, która stanowi ucieleśnienie męskiej zmysłowości. Zanurz się w tym intensywnym, drzewnym zapachu, który łączy w sobie zmysłowe akordy cyprysu i inne ziemne elementy.

  • drzewny zapach chypre o delikatnych cytrusowych nutach
  • stworzony dla wszystkich silnych mężczyzn, którzy nie boją się przeszkód
  • zapach na nowo rozbudzi w Tobie zmysłowość i doda siły

Skład zapachu
W drzewnym świecie zapachu zagłębisz się od razu po początkowych nutach. Powitają Cię akordy cyprysa, esencje elemi i bergamotki. O zmysłowość i intensywność zadbają potem ziemna wetyweria z Haiti w połączeniu z kadzidłem i korzeniem kosaćca. Niepowtarzalność tej kompozycji zapachowej zawdzięczamy nutom drzewa sandałowego, paczuli i benzoiny.

Historia zapachu
Lalique Encre Noire À L’Extrême przedstawia nową definicję męskości. Jest silniejszym, bardziej zmysłowym i bogatszym następcą zapachu Lalique Encre Noire. Zapach odsłania nową stronę męskości: zmysłową, elegancką, wyrafinowaną i uwodzicielską.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cyprys, bergamotka, elemi
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
haitański wetiwer, korzeń irysa, kadzidło
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, benzoina, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Lalique

Nazwa Lalique kojarzy się z doskonałością biżuterii, jasnością i blaskiem kryształów. Zanim stała się marką, była nazwiskiem genialnego artysty, mistrza jubilerstwa i szklarza René-Julese Lalique’a, który włożył w nią swoją pasję i kreatywność.

Lalique otworzył pierwszy sklep z biżuterią i szklanymi wyrobami w roku 1905. Tworzył w stylu secesyjnym i art-deco, bawiąc się naturalną formą – surowcem i kształtem. Perfumiarz Fracois Coty, będący pod wrażeniem jego prac, zaoferował mu współpracę, która zaowocowała pięknymi, szklanymi flakonami.

Choć marka Lalique zawsze kojarzyła się z perfumiarstwem, pierwsze perfumy pod tą nazwą pojawiły się dopiero w 1992 roku. Zapachy Lalique niosą w sobie unikalny charakter, który łączy w sobie atrakcyjność flakonów z wyjątkową jakością użytych składników.

Recenzje Lalique Encre Noire A L'Extreme