Przejdź do głównej zawartości
Lacoste Match Point woda toaletowa dla mężczyzn
Lacoste Match Point woda toaletowa dla mężczyzn
Lacoste Match Point woda toaletowa dla mężczyzn
Głowa
olejek bazyliowy, różowy pieprz
Serce
goryczka
Podstawa
wetiweria, drzewo kaszmirowe
Grupy zapachówaromatyczne, drzewne

Decydujący moment, w którym wszystko jest jeszcze możliwe. Wyjątkowa chwila, kiedy grasz o wszystko. Męska woda toaletowa Lacoste Match Point skupia w sobie wszystkie intensywne, ekscytujące emocje tych ważnych zdarzeń. Jej zapach będzie przypominać Ci codziennie, aby zawsze korzystać z szans, jakie niesie życie, dając z siebie wszystko, by wygrać.

  • aromatyczny, drzewny zapach, emanujący męską energią
  • dodaje odwagi mężczyznom w codziennych sprawach i w miłości
  • zapach w sportowym, eleganckim flakonie został wprowadzony na rynek w 2020 roku

Skład zapachu
Wstępne, energetyzujące nuty bazylii, uzupełnione goryczką, oczarują Twoje zmysły. Ten duet zielonych tonów oddaje ideę oddechu, niezbędnego aby ruszyć do przodu i osiągnąć swój cel. Następnie poczujesz moc, reprezentowaną przez intensywne, drzewne tony wetywerii i kaszmiru. Kiedy zdecydujesz się wygrać, przeniknie Twoje zmysły niczym przypływ energii.

Historia zapachu
Zapach Lacoste Match Point powstał na bazie idei, że wszystko jest możliwe, a życie jest niczym piękny sport. Jednocześnie woda ta stała się nowym filarem portfolio perfum marki Lacoste. Promienna kompozycja zapachu stanowi element łączący sport i codzienne życie.

Nawiązanie do tenisa to nieodłączny aspekt, związany nie tylko z tą kompozycją zapachową, ale z całą marką. Dno flakonu przypomina odcisk w miejscu uderzenia piłki meczowej, a zwieńczenie zdobi wzór rakiety tenisowej autorstwa samego René Lacoste. Białą etykietę dzieli linia kortu, na którym odbywa się ten emocjonujący mecz.

LacosteMatch Point woda toaletowa dla mężczyzn

12×
311,00
Korzystniej o 45%
50 ml
170,90

W magazynie | 341,80 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: LAC03862
1
Chcę dowiedzieć się więcej o grawerowaniu
Dostawa kurierem DHL
już jutro piątek 19.04.2024
Nasze sklepy
już jutro piątek 19.04.2024