Pędzel do golenia

Filtr
Przedział cenowy

-

Promocje i prezenty
Ocena
  •   1
  •   1

Lubisz tradycyjne metody golenia i szukasz wysokiej jakości sprzętu, aby uzyskać idealne efekty? Potrzebny Ci będzie pędzel do golenia, który równomiernie rozprowadzi mydło lub piankę do golenia na całej twarzy.

Jakie włosie będzie najlepsze?

  • Naturalne włosie to klasyka. Wśród najlepszych produktów znajdziesz pędzle do golenia z borsuczego włosia, które są niezwykle delikatne dla skóry i tworzą bogatą pianę, ułatwiającą przesuwanie po twarzy ostrzy golarki.
  • Sztuczne włosie może nie przygotować skóry do golenia tak skutecznie, jak robią to pędzle z naturalnego włosia. Z drugiej strony syntetyczny pędzel stanowi jedyną opcję dla wegan i dla osób z alergią na sierść zwierząt. Co więcej, takie pędzle są tańsze i trwalsze.

Jak stosować pędzel do golenia?

Przed pierwszym użyciem dokładnie umyj pędzel w wodzie z mydłem. Przy każdym kolejnym goleniu wystarczy zamoczyć go w gorącej wodzie. Okrężnymi ruchami pędzla spień mydło do golenia a uzyskaną gęstą pianę przenieś na twarz. Natychmiast po użyciu opłucz pędzel i pozostaw go do wyschnięcia. Nigdy nie wkładaj mokrego pędzla do zamkniętych pojemników, takich jak kosmetyczki czy etui podróżne.

Postaw na jakość i wybierz najlepsze pędzle do golenia Wilkinson Sword, Captain Fawcett czy Edwin Jagger i ciesz się doskonale gładką skórą.