Krem do golenia

Bestsellery

Odkryj najlepsze kremy do golenia

Łatwe i szybkie golenie bez podrażnień? Wybierz krem ​​do golenia w tubce, praktycznym sztyfcie lub w tyglu, a zapomnisz o otarciach skóry czy zaczerwienieniach.

Dlaczego warto stosować krem do golenia?

  • Kremy do golenia zmiękczają zarost oraz zapobiegają tarciu pomiędzy brzytwą a skórą podczas golenia. Chroni to przed podrażnieniami lub uszkodzeniami skóry.
  • Kremy do golenia stanowią idealne rozwiązanie, jeśli golisz zarost na mokro brzytwą, golarką lub klasyczną maszynką do golenia.
  • Kremowa konsystencja produktów do golenia ułatwia ich aplikację, co przypomina nakładanie pianki do golenia. Produkty te zarazem pozwalają na łatwe prześlizgiwanie się ostrza po skórze.
  • Ponadto wiele kremów do golenia wykazuje właściwości produktów pielęgnujących, działa kojąco oraz odżywia i nawilża skórę. Są więc idealnym wyborem dla cery wrażliwej lub suchej.

Nasza sugestia: aby równomiernie nałożyć krem ​​do golenia, zastosuj zwilżony pędzel do golenia.

Krem przed goleniem

Jeśli masz wyjątkowo twardy i gęsty zarost, wypróbuj specjalny krem ​​przed goleniem. Zmiękcza on zarost, przygotowując jednocześnie skórę do golenia. Kremy przed goleniem – jak sama nazwa wskazuje – stosuje się przed aplikacją klasycznych produktów do golenia.

Na notino.pl znajdziesz szeroki wybór kremów do golenia Proraso, American Crew czy Weleda, a także innych produktów do skóry wrażliwej oraz twardego zarostu. Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji po goleniu, stosując balsamy czy wody po goleniu.