Lokówka stożkowa

Lokówka stożkowa
Filtr
Przedział cenowy

-

Promocje i prezenty
Ocena
  •   2

Uzyskaj efekt naturalnych fal i wymarzoną objętość fryzury. Postaw na stożkową lokówkę do włosów, by spełnić swoje marzenia o lokach.

Zalety stożkowej lokówki do włosów:

  • Dodaje włosom objętości, zapewniając efekt grubszych fal u nasady.
  • ✓ Umożliwia uzyskanie naturalnych efektów i niesamowitych fal, jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
  • ✓ Końcówka lokówki nie nagrzewa się, dzięki czemu nie niszczy osłabionych końcówek włosów.
  • ✓ Uzyskany skręt ma długotrwały efekt i imponującą objętość.
  • ✓ Ma atrakcyjną cenę.

Jak dobrać odpowiednią lokówkę stożkową?

Stożkowe lokówki do włosów wykonywane są z kilku rodzajów materiałów, z których każdy ma swoje zalety. Dlatego wybieraj lokówkę nie tylko ze względu na funkcjonalność czy wygląd, ale i materiał, z którego jest wykonana:

  • Turmalinowa lokówka stożkowa – umożliwia uzyskanie efektu pięknych fal i perfekcyjnego blasku nawet w niższych temperaturach, dlatego nadaje się do delikatnych włosów.
  • Ceramiczna lokówka stożkowa - podczas lokowania równomiernie rozprowadza temperaturę na całej powierzchni włókien włosowych, jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów.
  • Tytanowa lokówka stożkowa – lokówka jest bardziej odporna na wysokie temperatury, a także na zarysowania powierzchni. Sprawdza się przy włosach trudnych w stylizacji i grubych.

Różnica między lokówką stożkową a klasyczną lokówką do włosów

Lokówki różnią się od siebie przede wszystkich kształtem. Klasyczna lokówka ma korpus o regularnym kształcie, co sprawia, że uzyskane loki będą zawsze tej samej średnicy. Osiągnięcie efektu fal o różnej grubości wymaga praktyki i cierpliwości. Dzięki stożkowej lokówce ze zwężającym się korpusem można uzyskać bardziej naturalny efekt, ponieważ fale są grubsze u nasady i drobniejsze przy końcówkach ze stopniowanym przejściem.

Podczas stosowania stożkowych lokówek istnieje jednak większe ryzyko oparzeń. Dlatego należy zachować ostrożność przy kręceniu włosów, a podczas stylizacji zaleca się stosowanie rękawiczek, chroniących przed poparzeniem.

Ciesz się naturalnych skrętem fal i loków! Na notino.pl znajdziesz profesjonalne lokówki stożkowe znanych światowych marek w atrakcyjnych cenach.