Peeling enzymatyczny

Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   18
  •   2
Bestsellery

Wypróbuj nowy sposób oczyszczania skóry! Sięgnij po peeling enzymatyczny, który łagodnie, a przy tym skutecznie usunie zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry. Jeśli po klasycznym peelingu z mikroperełkami swędzi Cię skóra, peeling enzymatyczny Alcina lub Collistar będzie wspaniałym rozwiązaniem!

Jak działają enzymy w peelingu?

Naturalne enzymy z kwasów owocowych usuwają zrogowaciałą skórę, otwierają pory i wygładzają skórę. Dodatkowo nawilżają i działają przeciwzapalnie. Na początku możesz poczuć delikatne mrowienie lub pieczenie, ale nie powinno być przesadnie dokuczliwe. W procesie złuszczania skóra odnawia się i zyskuje bardziej jednolity odcień.

Nakładanie peelingu enzymatycznego

Przy aplikacji peelingu postępuj zawsze zgodnie z załączonymi wskazówkami. Peeling nanieś na dokładnie oczyszczoną skórę (omijaj okolice oczu) i pozostaw na kilka minut, aby mógł zadziałać. Gdy tylko upłynie wymagany czas działania, zmyj peeling letnią wodą. Na koniec nanieś krem do twarzy, aby dobrze nawilżyć skórę.

Peeling enzymatyczny jest odpowiedni do wszystkich typów skóry i dla wszystkich kategorii wiekowych. Każda skóra jest jednak trochę inna i wyjątkowo może wystąpić reakcja alergiczna. Dlatego zachowaj ostrożność przy pierwszej aplikacji i pozostaw peeling na krótszy czas. Jeśli Twoja skóra dobrze reaguje na peeling, możesz go stosować regularnie.