Przejdź do głównej zawartości

Kolorky

O marce Kolorky

Czeska marka Kolorky oferuje stylowe ekologiczne pieluszki, przyjazne dla skóry niemowląt i otaczającej nas przyrody. Pieluszki wykonane są z naturalnych i odnawialnych materiałów, bez żadnych potencjalnie szkodliwych substancji i wybiela się je bez użycia chloru.Oryginalnie zdobione pieluszki idealnie dopasowują się do ciała dziecka, nie uciskając go. Dzięki nim zmiana pieluch to czysta radość!

 

Pieluszki Kolorky powstały z miłości do dzieci, natury i designu. Wszystko zaczęło się w czerwcu 2016 roku, kiedy to Jana, założycielka marki, wpadła na pomysł połączenia stosowanych na co dzień produktów z pięknym designem. W czerwcu 2017 roku na czeskim rynku pojawiły się pierwsze kolorowe pieluszki dla dzieci – Kolorky. Obecnie pieluszki tej marki wypełniają szafki tysięcy niemowląt w całej Europie. Pieluszki nie tylko dbają o to, aby skóra dziecka była sucha, ale cieszą też oko pięknym wzornictwem – i choć zgodnie z pierwotnym założeniem wzory pieluszek miały się regularnie zmieniać, zespół Kolorky postanowił rozszerzać ofertę o kolejne serie produktów.

Wypróbuj pieluszki dla dzieci, wybielane bez chloru metodą TCF, które nie zawierają ftalanów, lateksu ani perfum. Nie musisz się zatem obawiać, że wywołają wysypkę, alergię lub przyczynią się do wystąpienia astmy u Twojego dziecka. Pieluszki Kolorky Night wyposażono w grubszą warstwę chłonną, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha przez całą noc. Pieluszki Kolorky Day są odpowiednie do codziennego noszenia, a Kolorky Deluxe Velvet sprawdzą się u najmłodszych niemowląt. Ponadto Kolorky dostępne są w czterech rozmiarach, będą więc rosły z dzieckiem od narodzin, przez pierwsze kroki, aż po naukę korzystania z nocnika.

cały tekst ukryć tekst