Przejdź do głównej zawartości

Klorane

O marce Klorane

Francuski producent dermokosmetyków Klorane inspiruje się naturą już od ponad 50 lat. Marka zobowiązała się do ochrony i waloryzacji dziedzictwa naturalnego naszej planety, jest więc odpowiedzialna ekologicznie w pełnym tego słowa znaczeniu. Założył ją w 1966 r. aptekarz Pierre Fabre, którego celem było opracowanie skutecznych a jednocześnie w 100% ekologicznych preparatów.

 

Marka Klorane opiera swoją działalność na prawdziwie ekologicznym podejściu – przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju, dba o zmniejszanie zużycia energii i ochronę przyrody. W procesie produkcji nie używa zagrożonych gatunków flory i gwarantuje jakość ekstraktów roślinnych.

Produkty Klorane to dziś najlepsze, co możesz dać swojej skórze i włosom. Twojej uwadze nie powinien umknąć klasyczny szampon Klorane ani jego ekspresowy wariant, przydatny gdy nie masz czasu na mycie, czyli suchy szampon Klorane. Kosmetyki dla dzieci Klorane Bébé zainteresują bez wątpienia wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci korzystały z najwyższej jakości ekologicznych produktów.

cały tekst ukryć tekst